Obsluha CNC strojů - až 44.000,- Kč/měs. hrubého + diety + ubytování

Společnost

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Plat

32 500 ‍–‍ 45 000 Kč

Do 2 týdnů dostanete odpověď

Poslat nabídku na e-mail

Kam vám můžeme nabídku Obsluha CNC strojů - až 44.000,- Kč/měs. hrubého + diety + ubytování u Personal fabric - agentura práce, a. s. poslat?

Zadejte správný formát e-mailu

Za účelem zaslání pracovní nabídky budou společnosti ze skupiny Alma Career zpracovávat Vámi zadaný e‑mail. Zobrazit méněZobrazit více | Podmínky služby

Potvrzením odeslání poskytujete společnostem ze skupiny Alma Career, jako společným správcům, své osobní údaje za účelem zaslání pracovní nabídky na portálu Jobs.cz.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu nepřesných nebo doplnění neúplných osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech, (v) na přenositelnost údajů, (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků, (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů a (viii) odvolat souhlas, je-li zpracování založeno na souhlasu.

Alma Career
Alma Career Czechia s.r.o., Menclova 2538/2, 180 00 Praha 8, Česko, IČO: 264 41 381
Alma Career Slovakia s.r.o., Pribinova 19, 811 09 Bratislava, Slovensko, IČO: 35 800 861
Alma Career Poland Sp. z o.o., Przeskok 2, 00-032 Varšava, Polsko, KRS 0000988078

Další informace o zpracování údajů jsou dostupné na https://almacareer.com/gdpr.

Úvodní představení

Již 25 let pomáháme lidem najít jejich vysněné zaměstnání a rádi v tom s vámi budeme pokračovat!

Pracovní nabídka

Pro společnost nabízející technologické služby a zakázková technologie na klíč, vyrábějící rotační i nerotační dílce a konstrukce speciálních výrobních pomůcek hledáme obsluhu CNC strojů i na zaučení!

Pokud máte zájem, neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Náplň práce:
- výroba dílců pro průmysl
- obsluha konvenčních, NC a CNC obráběcích strojů
- možnost zaučení na malosériových až sériových výrobcích

Požadujeme:
- výuční list nebo maturita v oboru
- čtení technických výkresů
- dovednost měřit zhotovené rozměry
- schopnost domluvit se česky
- praxe v oboru obrábění na CNC strojích vítána
- muži i ženy jsou vítáni, důležitá je flexibilita, spolehlivost, odpovědnost, vysoké pracovní nasazení
- schopnost učit se novým technologiím

Nabízíme:
- Měsíční čistá mzda až 44.000,- Kč, včetně diet a prémií
- Hrubá hodinová sazba 180 Kč/hod.
- Prémie až 40 %
- Příplatek za noční 20 Kč/hod.
- Příplatek za přesčas 25 % průměru
- Možnost týdenních záloh
- Možnost zajištění ubytování s příspěvkem 5.000,- Kč/měs.
- Příspěvek na dojíždění
- Možnost přesčasů
- Pravidelný kontakt s koordinátorem naší společnosti
- Stabilní práci na hlavní pracovní poměr
- Možnost kariérního růstu

Zaujala Vás pracovní nabídka? Pokud ano, neváhejte a ozvěte se nám. Klikněte na "Mám zájem o pozici" nebo rovnou volejte na naší bezplatnou linku 800 880 810.

Informace o pozici

Společnost

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zařazeno

Řemeslné a manuální práce, Strojírenství, Výroba a průmysl , Mechanik, Operátor CNC strojů, Obráběč kovů, Operátor výroby, Strojní zámečník

Typ pracovního poměru

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

pracovní smlouva

Zadavatel

Personální agentura

Info

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Alma Career

Kontaktní údaje

+420 724 065 854

Pošleme Vám obdobné nabídky

Vytvořením upozornění na nabídky poskytujete společnostem ze skupiny Alma Career, jako společným správcům, své osobní údaje za účelem usnadnění získání nových pracovních nabídek na portálu Jobs.cz.

V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte právo (i) na přístup k osobním údajům; (ii) na opravu nepřesných nebo doplnění neúplných osobních údajů; (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně; (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech; (v) na přenositelnost údajů; (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků; (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů a (viii) odvolat souhlas, je-li zpracování založeno na souhlasu.

Alma Career
Alma Career Poland Sp. z o.o., Przeskok 2, 00-032 Varšava, Polsko, KRS 0000988078