Práce Lom - nabídka práce, průměrné platy, mzdy
Pro Lom, okres Most nabízí úřad práce 10 nabídek práce a celkem 14 volných míst. Tato stránka obsahuje přehled nabídek práce pro obec Lom, okres Most dle oborů a firem, informace o vývoji nabízených platů v minulých letech a analýzu volných míst.
Zaslat na email
Zasílat vybrané nabídky pro 'Region Lom' na email. Nabídky práce zasíláme denně ráno.Facebook Práce Most - Volná místa
Práce v Mostě pro Facebook - objednejte si upozornění na nabídky práce na stránce Práce Most - Volná místaLom - nabídky práce v obcích a regionech
| Region | Mzda Od/Do | Nabídek | Čerstvých | Volných míst |
|---|---|---|---|---|
| Lom, okres Most | 28 700 - 29 300 | 10 | 1 | 14 |
| region Most | 17 100 - 55 000 | 211 | 20 | 737 |
Lom - úřady práce
| Úřady práce | Mzda Od/Do | Nabídek | Čerstvých | Volných míst |
|---|---|---|---|---|
| Úřad práce Semily (Lomnice nad Popelkou) | - | 0 | 0 | 0 |
| Úřad práce Olomouc (obce) | - | 0 | 0 | 0 |
| Úřad práce Olomouc | - | 0 | 0 | 0 |
| Úřad práce Olomouc | 30 000 - 40 300 | 818 | 75 | 1 808 |
| Úřady práce | Nabídky | Adresa |
|---|---|---|
| Lomnice nad Popelkou (Semily), SSP | - | Husovo náměstí 6, 512 51 Lomnice nad Popelkou |
| Lomnice nad Popelkou (Semily) | - | Husovo náměstí 6, 512 51 Lomnice nad Popelkou |
Lom - Poslední nabídky práce
10 nabídek práce.
| Nabídka práce | Firma | Obec, region | Plat | Aktualizace |
|---|---|---|---|---|
| Provozní zámečníci, údržbáři | Vidimský | Lom, okres:Most | 150 - 200 | 13.10.26 |
| Dělníci v oblasti výstavby budov (m+ž) | RAJDSTAV | Lom, okres:Most | 23072 - | 07.10.26 |
| Zástupce masné výroby (m+ž) | Krušnohorské uzeniny J + J Radoš | Lom, okres:Most | 40000 - | 07.10.26 |
| Řidič/-ka | Krušnohorské uzeniny J + J Radoš | Lom, okres:Most | 25000 - 28000 | 07.10.26 |
| Prodavač/-ka | Krušnohorské uzeniny J + J Radoš | Lom, okres:Most | 23000 - 25000 | 07.10.26 |
| Balič/-ka zboží | Krušnohorské uzeniny J + J Radoš | Lom, okres:Most | 23500 - 23500 | 07.10.26 |
| Obchodní manažer/ka (m+ž) | Krušnohorské uzeniny J + J Radoš | Lom, okres:Most | 35000 - | 07.10.26 |
| Svářeči (m+ž) | Vidimský | Lom, okres:Most | 200 - 300 | 07.10.26 |
| Pracovník masné výroby (m+ž) | Krušnohorské uzeniny J + J Radoš | Lom, okres:Most | 25000 - | 05.10.26 |
| Obchodní zástupce (m+ž) | Krušnohorské uzeniny J + J Radoš | Lom, okres:Most | 35000 - | 05.10.26 |
| Další nabídky práce: 1 2 | ||||
Lom - nabídka práce dle oborů a firem
Lom, okres Most, nabídky práce dle oboru
| Obor | Mzda Od/Do | Nabídek | Čerstvých | Volných míst |
|---|---|---|---|---|
| Doprava | - | 0 | 0 | 0 |
| Obchod a cestovní ruch | - | 0 | 0 | 0 |
Lom, okres Most, nabídky práce dle firem
| Firma | Mzda Od/Do | Nabídek | Čerstvých | Volných míst |
|---|---|---|---|---|
| Krušnohorské uzeniny J + J Radoš s.r.o. | 29 500 - 30 200 | 7 | 0 | 7 |
| Vidimský, s.r.o. | - | 2 | 1 | 2 |
| RAJDSTAV s.r.o. | 23 100 - 23 100 | 1 | 0 | 5 |
| MĚSTO LOM | - | 0 | 0 | 0 |
| Buchen Ekoservis s.r.o. | - | 0 | 0 | 0 |
| Qmontex stavby s.r.o. | - | 0 | 0 | 0 |
| Kontrol KOVO s.r.o. | - | 0 | 0 | 0 |
| VesnaLux s.r.o. | - | 0 | 0 | 0 |
| TYGAS s.r.o. | - | 0 | 0 | 0 |
| PLATINUM NATURAL s. r. o. | - | 0 | 0 | 0 |
| Thanh Loc s.r.o. | - | 0 | 0 | 0 |
| RAWA, spol. s r.o. | - | 0 | 0 | 0 |
| Základní škola a Mateřská škola Lom, ok… | - | 0 | 0 | 0 |
| BR TAX CONSULTING s.r.o. | - | 0 | 0 | 0 |
region Most, nabídky práce dle oboru
| Obor | Mzda Od/Do | Nabídek | Čerstvých | Volných míst |
|---|---|---|---|---|
| Výroba a provoz | 34 300 - 43 300 | 3 | 0 | 3 |
| Stavebnictví | 40 000 - 45 000 | 2 | 0 | 5 |
| Služby | 31 500 - 45 000 | 2 | 0 | 2 |
| Management | 50 000 - 60 000 | 1 | 0 | 1 |
| Finance | 30 000 - 50 000 | 1 | 0 | 1 |
| Administrativa | 30 000 - 50 000 | 1 | 0 | 1 |
| Obchod a cestovní ruch | 22 400 - 23 000 | 1 | 0 | 1 |
| Zdravotnictví | - | 0 | 0 | 0 |
| Doprava | - | 0 | 0 | 0 |
| Výchova a vzdělávání | - | 0 | 0 | 0 |
| Kultura a sport | - | 0 | 0 | 0 |
| Informační technologie | - | 0 | 0 | 0 |
region Most, nabídky práce dle firem
| Firma | Mzda Od/Do | Nabídek | Čerstvých | Volných míst |
|---|---|---|---|---|
| TURBO PIZZA, s.r.o. | 29 500 - 30 800 | 8 | 0 | 14 |
| Krušnohorské uzeniny J + J Radoš s.r.o. | 29 500 - 30 200 | 7 | 0 | 7 |
| SAPRIL s.r.o. | 27 100 - 28 900 | 7 | 0 | 286 |
| Molver Group s. r. o. | 25 400 - 26 000 | 5 | 0 | 25 |
| Most k naději, z.s. | 31 600 - 31 600 | 4 | 2 | 4 |
| KOVODEMONT CZECH, a.s. | 44 000 - 44 000 | 4 | 0 | 4 |
| PROHYBRID PERSONNEL s.r.o. | 23 100 - 23 100 | 4 | 0 | 45 |
| JMV tech s.r.o. | 32 300 - 32 300 | 4 | 0 | 4 |
| Cesta ven, z. s. | 17 700 - 47 500 | 4 | 0 | 4 |
| AUTO HELUS s.r.o. | 35 000 - 35 000 | 3 | 0 | 3 |
| AUTOCENTRUM Hůrka s.r.o. | 36 700 - 41 700 | 3 | 0 | 3 |
| PROHYBRIDWELDING s.r.o. | 23 300 - 23 300 | 3 | 0 | 15 |
| TenNet family s.r.o. | 13 000 - 14 000 | 3 | 0 | 4 |
| Aleš Titlbach | 25 100 - 31 600 | 3 | 0 | 3 |
| Naveen Chandra Pandey | 22 800 - 22 800 | 3 | 1 | 5 |
| Domovy sociálních služeb Háj a Nová Ves… | 31 400 - 39 400 | 3 | 2 | 3 |
| Profuemed Group CZ a.s. | 27 800 - 27 800 | 3 | 0 | 25 |
| Základní škola, Most, Rozmarýnová 1692,… | 37 300 - 49 000 | 3 | 3 | 3 |
| PEDDY Group s.r.o. | 36 700 - 36 700 | 3 | 0 | 3 |
| H.Z.X.,s.r.o. | 22 400 - 22 400 | 3 | 0 | 3 |
Příbuzné stránky
- Průměrná mzda - vývoj průměrné mzdy, 2020, Vývoj výše průměrné mzdy v Kč
- Úřad práce - nabídky práce, úřady práce
- Práce - aktuální nabídky práce ve vaše městě, novinky.
- Práce - aktuální nabídky práce ve vaše městě, novinky.
- Mzda za dovolenou 2020 - Kolik dostanete? Záleží na hrubé mzdě a počtu dnů dovolené.
- § 52 paragraf 52 - Zákoník práce č. 262/2006 Sb.
- § 50 paragraf 50 - Zákoník práce č. 262/2006 Sb.
- Průměrný důchod
- Nabídky práce podle cz regionů
- Dohoda o provedení práce 2022
- Výpočet čisté mzdy v roce 2021 i v předchozích letech, změny v roce 2021
- Kalkulačka online 2021 i 2020 - čistá mzda, hypotéky a další kalkulačky
Okénko práce

Tereza Malíková, RekvalifikačníKurzy.cz
Canva pro podnikatele: Jak tvořit profesionální grafiku bez drahého software?
Okénko finanční rady

Karel Šultes, Skupina Klik.cz
Střet se zvěří může stát desítky tisíc. Čtyři z deseti povinných ručení ho přitom nekryjí

Lenka Rutteová, Bezvafinance
Spořicí účet od ČS slibuje až 5,20 %. Spousta klientů si ale pohorší. Proč?

Martin Ždímal, RIXO.cz

Lukáš Kaňok, Kalkulátor.cz
Ceny energií pro rok 2027 rostou. Plyn táhne vzhůru také elektřinu

Tomáš Vrňák, Ušetřeno.cz
Ne všichni dodavatelé energií zdražují. Vyplatí se ještě fixovat?

Petr Špirit, Bidli
Co se aktuálně děje a pravděpodobně dít bude na hypotečním trhu?

Šimon Schloff, Swiss Life Select

Michal Tuček, BNP Paribas Cardif Pojišťovna
I prodloužený víkend může přinést nečekané výdaje. Jak se správně pojistit?

Jakub Olšanský, O2 Czech Republic
Kolik stojí Oneplay? Přehled cen, tarifů a možností, jak získat Oneplay výhodněji