Asistent/ka učitele zš
Základní informace pro nabídku práce / volné pracovní místo
| Název | Asistent/ka učitele zš |
| Profese | Asistenti pedagogů pro pedagogickou činnost Evidujeme 69 nabídek pro tuto profesi |
| Mzda | od 22 400 Kč (Kolik je to v čistém?) do 38 000 Kč (Kolik je to v čistém?) |
| Zahájení | 20.11.2025 |
Zaměstnavatel
| Firma nebo osoba | Adventure School - mateřská škola a základní škola s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Evidujeme 5 nabídek pro firmu Adventure School - mateřská škola a základní škola s.r.o.. |
Pracoviště
| Adresa | |
| Obec | Sulice. V obci Sulice evidujeme 9 nabídek práce |
| Okres | Praha-východ. V okrese Praha-východ evidujeme 663 nabídky práce |
Hlavní 813, Hlubočinka, 251 68 Sulice - Mapa
Na tomto místě se zobrazí mapa s informacemi o podnikání a sídlech firem na adrese Hlavní 813, Hlubočinka, 251 68 Sulice. Pokud tuto mapu nevidíte, zkotrolujte prosím, zda je ve vašem prohlížeči spuštěn Javaskript.Kontakt, kontaktní osoba
| Jméno: | |
| Email: | info@adventureschool.cz |
Poznámka
Upřesňující údaje: Nutná vyšší znalost anglického jazyka a kvalifikovanost Zaměstnanecké výhody: dovolená 8 týdnů
Informace o nabídce práce1
| Referenční číslo | 32238020714 |
| Poslední změna nabídky | 06.01.2026 09:01 |
| Nabídka naposled uvedena | 09.01.2026 |
| Volných míst | 1 |
Další parametry nabídky práce
| Profese | Asistenti pedagogů pro pedagogickou činnost, Asistent/ka učitele ZŠ |
| Směnnost | Jednosměnný provoz |
| Minimální vzdělání | ÚSO s maturitou (bez vyučení) |
| Pracovněprávní vztah | Pracovní poměr - plný úvazek |
| Vhodnost | Absolventy |
| Vhodnost | Zdravé osoby |
Pro koho je tato nabídka práce vhodná.
Úřad práce
Nabídka práce z . Evidujeme tohoto úřadu práce
Nabídky práce Jobs v obci Sulice
| Nabídka | Město | Datum |
|---|
Související nabídky práce
| Název | Mzda Od/Do | Nabídek | Čerstvých | Volných míst |
|---|---|---|---|---|
| Okres Praha-východ | 18 400 - 55 000 | 663 | 42 | 2 698 |
| Sulice | 24 900 - 38 200 | 9 | 0 | 36 |
| Adventure School - mateřská škola a zák… | 25 400 - 42 000 | 5 | 1 | 10 |
| Asistenti pedagogů pro pedagogickou čin… | 21 800 - 25 600 | 69 | 15 | 82 |
| Asistenti pedagogů pro pedagogickou čin… | 24 500 - 34 900 | 3 | 0 | 4 |
| Jednosměnný provoz, Praha-východ | 28 300 - 30 900 | 299 | 19 | 860 |
| ÚSO s maturitou (bez vyučení), Praha-vý… | 34 300 - 41 000 | 19 | 0 | 34 |
| Pracovní poměr - plný úvazek, Praha-výc… | 28 500 - 30 700 | 626 | 40 | 2 583 |
| Absolventy, Praha-východ | 31 400 - 36 000 | 107 | 6 | 375 |
| Zdravé osoby, Praha-východ | 28 300 - 30 500 | 650 | 42 | 2 656 |
Půjčky - srovnání nabídek úvěrů
Nabídky pro částku 100 000 Kč se splatností 60 měsíců.| Dodavatel | Úrok. sazba p.a. od |
Měsíční splátka |
Celková cena |
|
| MONETA Money Bank - Půjčka na cokoliv MONETA Money Bank, a. … |
4.29% | 1 854 Kč | 111 286 Kč RPSN: 4.37% |
|
| ČSOB Půjčka na cokoliv Československá obchodní banka, a.s. |
4.79% | 1 877 Kč | 112 651 Kč RPSN: 5.19% |
|
| Raiffeisenbank Minutová půjčka Raiffeisenbank a.s. |
4.80% | 1 877 Kč | 112 678 Kč RPSN: 4.90% |
|
| Nejvýhodnější půjčka od Zonky Air bank a.s. (dříve … |
4.49% | 1 884 Kč | 113 055 Kč RPSN: 5.05% |
Dotazy k nabídce práce Asistent/ka učitele zš, Asistenti pedagogů pro pedagogickou činnost
Jaká je nabízená mzda pro pozici Asistent/ka učitele zš v obci Sulice?
Nabízená mzda je od 22 400 Kč do 38 000 Kč. Jde o pracovní poměr - plný úvazek. Detail nabídky práce.
Která firma nabízí volné místo Asistent/ka učitele zš?
Tuto pozici nabízí společnost Adventure School - mateřská škola a základní škola s.r.o.. Firma Adventure School - mateřská škola a základní škola s.r.o. nabízí celkem 5 různých nabídek práce.
Jaké je potřebné vzdělání na pozici Asistent/ka učitele zš?
Pro tuto profesi Asistenti pedagogů pro pedagogickou činnost je potřeba nejméně úso s maturitou (bez vyučení). Další požadavky najdete na stránce s nabídkou práce.
Příbuzné stránky
- Platové tabulky učitelů a pedagogů pro rok 2020
- Učitel/ka mš, učitel/ka zš, asistent/ka pedagoga - nabídka práce
- Učitel/ka prvního stupně zš - učitel českého jazyka, učitel/ka matemetiky a přírodopisu - nabídka práce
- Učitel/-ka 1. stupně zš, asistent/-ka pedagoga - nabídka práce
- Učitel/-ka zš, asistent/-ka pedagoga - nabídka práce
- Učitel/ka 2. stupně zš, asistent/ka, administrativní pracovník/ice - nabídka práce
- Asistent/ka učitele zš, vychovatel/ka školní družiny - nabídka práce
- Učitel/ka 1. st. zš a školní asistent/ka, Hartvíkovice - nabídka práce
- Učitel/ka 2. stupň zš - učitel/ka českého jazyka - nabídka práce
Okénko práce

Tereza Malíková, RekvalifikačníKurzy.cz
Canva pro podnikatele: Jak tvořit profesionální grafiku bez drahého software?
Okénko finanční rady

Petr Špirit, Bidli

Martin Ždímal, RIXO.cz
Povinné cestovní pojištění Keňa 2026: Jak funguje, kolik stojí a co (ne)pokryje

Karel Šultes, Skupina Klik.cz
Střet se zvěří může stát desítky tisíc. Čtyři z deseti povinných ručení ho přitom nekryjí

Lenka Rutteová, Bezvafinance
Spořicí účet od ČS slibuje až 5,20 %. Spousta klientů si ale pohorší. Proč?

Lukáš Kaňok, Kalkulátor.cz
Ceny energií pro rok 2027 rostou. Plyn táhne vzhůru také elektřinu

Tomáš Vrňák, Ušetřeno.cz
Ne všichni dodavatelé energií zdražují. Vyplatí se ještě fixovat?

Šimon Schloff, Swiss Life Select

Michal Tuček, BNP Paribas Cardif Pojišťovna
I prodloužený víkend může přinést nečekané výdaje. Jak se správně pojistit?

Jakub Olšanský, O2 Czech Republic
Kolik stojí Oneplay? Přehled cen, tarifů a možností, jak získat Oneplay výhodněji