Číšník/servírka

Základní informace pro nabídku práce / volné pracovní místo

NázevČíšník/servírka
ProfeseČíšníci a servírky
Evidujeme 797 nabídek pro tuto profesi
Mzda od 30 000 Kč (Kolik je to v čistém?) do 35 000 Kč (Kolik je to v čistém?)
Zahájení 01.08.2026

Zaměstnavatel

Firma nebo osoba Hotel EROPLÁN, a.s. (Obchodní rejstřík)
Evidujeme 7 nabídek pro firmu Hotel EROPLÁN, a.s.
.

Pracoviště

Adresa
ObecRožnov pod Radhoštěm. V obci Rožnov pod Radhoštěm evidujeme 77 nabídek práce
OkresVsetín. V okrese Vsetín evidujeme 503 nabídky práce

Ostravská 451, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm - Mapa

Na tomto místě se zobrazí mapa s informacemi o podnikání a sídlech firem na adrese Ostravská 451, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm. Pokud tuto mapu nevidíte, zkotrolujte prosím, zda je ve vašem prohlížeči spuštěn Javaskript.

Kontakt, kontaktní osoba

Jméno:
Telefon: 731443244
Email: reditel@hoteleroplan.cz

Poznámka

Hledáme číšníka/servírku na krátký dlouhý týden. Dále pomoc při snídaních a při akcích. PRVNÍ KONTAKT: telefonicky paní Holišová, tel. 731443244 nebo e-mailem na: reditel@hoteleroplan.cz, případně osobně v kanceláři hotelu Eroplán, Rožnov pod Radhoštěm

Informace o nabídce práce1

Referenční číslo 33076160757
Poslední změna nabídky 31.07.2026 09:07
Nabídka naposled uvedena 02.08.2026
Volných míst 2

Další parametry nabídky práce

ProfeseČíšníci a servírky, Číšník/servírka
SměnnostDvousměnný provoz
Minimální vzděláníStřední odborné (vyučen)
Pracovněprávní vztahPracovní poměr - plný úvazek
Pracovněprávní vztahDohoda o provedení práce
Pracovněprávní vztahDohoda o pracovní činnosti
VhodnostZdravé osoby

Pro koho je tato nabídka práce vhodná.

Úřad práce

Nabídka práce z Úřad práce Vsetín. Evidujeme 520 nabídek tohoto úřadu práce


Nabídky práce Jobs v obci Rožnov pod Radhoštěm

Nabídka Město Datum

Související nabídky práce

Název Mzda Od/Do Nabídek Čerstvých Volných míst
Vsetín 29 600 - 37 400 520 49 1 282
Okres Vsetín 15 900 - 47 700 503 45 1 237
Rožnov pod Radhoštěm 29 600 - 34 200 77 9 111
Hotel EROPLÁN, a.s. 36 600 - 40 800 7 1 8
Číšníci a servírky, Vsetín 25 700 - 30 500 17 3 22
Dvousměnný provoz, Vsetín 29 800 - 33 900 61 7 111
Střední odborné (vyučen), Vsetín 33 300 - 38 700 118 12 158
Dohoda o pracovní činnosti, Vsetín 29 100 - 32 700 47 8 96
Dohoda o provedení práce, Vsetín 29 800 - 34 300 49 7 59
Pracovní poměr - plný úvazek, Vsetín 30 600 - 34 600 440 40 1 154
Zdravé osoby, Vsetín 30 200 - 34 200 478 45 1 195
číšník/servírka 13 056 - 17 270 919 239 1 319

Půjčky - srovnání nabídek úvěrů

Nabídky pro částku 100 000 Kč se splatností 60 měsíců.
 Dodavatel Úrok. sazba
p.a. od
Měsíční
splátka
Celková
cena
MONETA Money Bank - Půjčka na cokoliv
MONETA Money Bank, a. …
4.29% 1 854 Kč 111 286 Kč
RPSN: 4.37%
ČSOB Půjčka na cokoliv
Československá obchodní banka, a.s.
4.79% 1 877 Kč 112 651 Kč
RPSN: 5.19%
Raiffeisenbank Minutová půjčka
Raiffeisenbank a.s.
4.80% 1 877 Kč 112 678 Kč
RPSN: 4.90%
Nejvýhodnější půjčka od Zonky
Air bank a.s. (dříve …
4.49% 1 884 Kč 113 055 Kč
RPSN: 5.05%


Číšník/servírka, Číšníci a servírky

Dotazy k nabídce práce Číšník/servírka, Číšníci a servírky

  • Jaká je nabízená mzda pro pozici Číšník/servírka v obci Rožnov pod Radhoštěm?

    Nabízená mzda je od 30 000 Kč do 35 000 Kč. Jde o pracovní poměr - plný úvazek. Detail nabídky práce.

  • Která firma nabízí volné místo Číšník/servírka?

    Tuto pozici nabízí společnost Hotel EROPLÁN, a.s., na této pozici je celkem 2 volných míst. Firma Hotel EROPLÁN, a.s. nabízí celkem 7 různých nabídek práce.

  • Jaké je potřebné vzdělání na pozici Číšník/servírka?

    Pro tuto profesi Číšníci a servírky je potřeba nejméně střední odborné (vyučen). Další požadavky najdete na stránce s nabídkou práce.


X 



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.