Asistent/ka společnosti

Tato nabídka již není aktivní.
Datum poslední aktualizace: 01.04.2025
Aktuální nabídky můžete vyhledat ve formuláři níže a na titulní stránce.
Volná místa podle profese, zařazení a místa pracoviště

Příklady hledání v seznamu volných pracovních míst:

Programátor Praha | Zedník Brno | Obchodník Ostrava | Řidič Plzeň | Strategie Škoda auto

Asistent/ka společnosti, Odborní asistenti v administrativě

Základní informace pro nabídku práce / volné pracovní místo

NázevAsistent/ka společnosti
ProfeseOdborní asistenti v administrativě
Evidujeme 110 nabídek pro tuto profesi
Mzda od 16 000 Kč (Kolik je to v čistém?) (minimálně 20 hodin týdně)
Zahájení 01.05.2025

Zaměstnavatel

Informace o zaměstnavateli této nabídky práce, kontaktní informace a mapa jsou dostupné pouze po přihlášené uživatele.
Přístup odepřen

Tato stránka je dostupná pouze na přihlášení, prosím přihlašte se.

Na stránce registrace můžete zdarma během minuty získat přihlašovací jméno a heslo, pokud ještě nemáte registraci na stránkách kurzy.cz.

Informace o nabídce práce1

Referenční číslo 17595790786
Poslední změna nabídky 01.04.2025 09:04
Nabídka naposled uvedena 05.04.2025
Volných míst 1

Další parametry nabídky práce

ProfeseOdborní asistenti v administrativě, Asistent/ka společnosti
PovoláníÚčetní všeobecní
OborAdministrativa
OborFinance
DovednostJiné, Základní znalost účetního softwaru (výhodou znalost Money S5)
DovednostPráce s PC - textový editor (Word), Základní znalost účetního softwaru (výhodou znalost Money S5)
DovednostPráce s PC - tabulkový procesor (Excel), Základní znalost účetního softwaru (výhodou znalost Money S5)
DovednostPráce s PC - internet a elektronická pošta, Základní znalost účetního softwaru (výhodou znalost Money S5)
DovednostEkonomika - podvojné účetnictví, Základní znalost účetního softwaru (výhodou znalost Money S5)
DovednostPráce s PC, Základní znalost účetního softwaru (výhodou znalost Money S5)
DovednostEkonomika - fakturace, Základní znalost účetního softwaru (výhodou znalost Money S5)
DovednostEkonomika - skladové účetnictví, Základní znalost účetního softwaru (výhodou znalost Money S5)
SměnnostJednosměnný provoz
Minimální vzděláníÚSV s maturitou
Pracovněprávní vztahPracovní poměr - zkrácený úvazek
VýhodaZvláštní prémie, Příspěvek na stravování
VýhodaJiné výhody, Příspěvek na stravování
VhodnostZdravé osoby

Pro koho je tato nabídka práce vhodná.

Úřad práce

Nabídka práce z Úřad práce Hodonín. Evidujeme 410 nabídek tohoto úřadu práce


Nabídky práce Jobs v obci Vracov

Nabídka Město Datum

Související nabídky práce

Název Mzda Od/Do Nabídek Čerstvých Volných míst
Hodonín 29 800 - 39 400 410 87 767
Okres Hodonín 12 700 - 51 800 405 87 757
Vracov 28 900 - 32 700 10 1 15
RENOL CZ, s.r.o. 28 000 - 33 000 1 1 1
Odborní asistenti v administrativě 33 100 - 37 600 110 13 131
Účetní všeobecní 40 800 - 50 000 4 3 4
Administrativa 33 500 - 39 200 67 11 102
Finance 35 800 - 43 100 46 7 56
Ekonomika - fakturace 31 600 - 36 300 12 2 12
Ekonomika - podvojné účetnictví 31 800 - 38 300 27 6 28
Ekonomika - skladové účetnictví 29 800 - 38 300 3 1 3
Práce s PC - internet a elektronická po… 30 800 - 35 000 80 23 83
Práce s PC - textový editor (Word) 32 600 - 37 700 159 37 168
Administrativa, Hodonín 35 000 - 37 500 2 1 2
Jiné, Hodonín 37 000 - 39 500 5 2 8
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)… 37 500 - 37 500 2 1 2
Práce s PC - textový editor (Word), Hod… 37 500 - 37 500 2 1 2
Práce s PC, Hodonín 34 800 - 40 300 38 5 38
Jednosměnný provoz, Hodonín 29 700 - 35 400 224 42 344
ÚSV s maturitou, Hodonín 31 000 - 40 000 14 3 15
Pracovní poměr - zkrácený úvazek, Hodon… 20 800 - 23 600 97 25 180
Jiné výhody, Hodonín 33 000 - 36 900 40 7 75
Zvláštní prémie, Hodonín 28 900 - 33 300 16 5 30
Asistent/ka společnosti 17 667 - 25 000 3 1 4

Půjčky - srovnání nabídek úvěrů

Nabídky pro částku 100 000 Kč se splatností 60 měsíců.
 Dodavatel Úrok. sazba
p.a. od
Měsíční
splátka
Celková
cena
MONETA Money Bank - Půjčka na cokoliv
MONETA Money Bank, a. …
4.29% 1 854 Kč 111 286 Kč
RPSN: 4.37%
ČSOB Půjčka na cokoliv
Československá obchodní banka, a.s.
4.79% 1 877 Kč 112 651 Kč
RPSN: 5.19%
Raiffeisenbank Minutová půjčka
Raiffeisenbank a.s.
4.80% 1 877 Kč 112 678 Kč
RPSN: 4.90%
Nejvýhodnější půjčka od Zonky
Air bank a.s. (dříve …
4.49% 1 884 Kč 113 055 Kč
RPSN: 5.05%


Asistent/ka společnosti, Odborní asistenti v administrativě

Dotazy k nabídce práce Asistent/ka společnosti, Odborní asistenti v administrativě

  • Jaká je nabízená mzda pro pozici Asistent/ka společnosti v obci Vracov?

    Nabízená mzda je od 16 000 Kč. Jde o pracovní poměr - zkrácený úvazek minimálně 20.0 hodin týdně. Detail nabídky práce.

  • Která firma nabízí volné místo Asistent/ka společnosti?

    Tuto pozici nabízí společnost RENOL CZ, s.r.o.. Firma RENOL CZ, s.r.o. nabízí celkem 1 nabídku práce.

  • Jaké je potřebné vzdělání na pozici Asistent/ka společnosti?

    Pro tuto profesi Odborní asistenti v administrativě je potřeba nejméně úsv s maturitou. Další požadavky najdete na stránce s nabídkou práce.

X 



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.