Pomocný kuchař/ka

Základní informace pro nabídku práce / volné pracovní místo

NázevPomocný kuchař/ka
ProfesePomocní kuchaři
Evidujeme 1324 nabídky pro tuto profesi
Mzda od 22 400 Kč (Kolik je to v čistém?)
Zahájení 09.10.2026

Zaměstnavatel

Firma nebo osoba WK IMPORT s.r.o. (Obchodní rejstřík)
Evidujeme 21 nabídku pro firmu WK IMPORT s.r.o.
.

Pracoviště

Adresa
ObecKolín. V obci Kolín evidujeme 143 nabídky práce
OkresKolín. V okrese Kolín evidujeme 309 nabídek práce

Rorejcova 906, 280 02 Kolín - Mapa

Na tomto místě se zobrazí mapa s informacemi o podnikání a sídlech firem na adrese Rorejcova 906, 280 02 Kolín. Pokud tuto mapu nevidíte, zkotrolujte prosím, zda je ve vašem prohlížeči spuštěn Javaskript.

Kontakt, kontaktní osoba

Jméno:
Telefon: 739457050

Poznámka

OC První kontakt: telefonicky: 739 457 050, Po - Pá 8- 15 hod Jedná se o čínskou restauraci.

Informace o nabídce práce1

Referenční číslo 35108760740
Poslední změna nabídky 07.10.2026 01:10
Nabídka naposled uvedena 08.10.2026
Volných míst 1

Další parametry nabídky práce

ProfesePomocní kuchaři, Pomocný kuchař/ka
SměnnostJednosměnný provoz
Minimální vzděláníBez vzdělání
Pracovněprávní vztahPracovní poměr - plný úvazek
VhodnostZdravé osoby

Pro koho je tato nabídka práce vhodná.

Úřad práce

Nabídka práce z Úřad práce Kolín. Evidujeme 324 nabídky tohoto úřadu práce


Nabídky práce Jobs v obci Kolín

Nabídka Město Datum

Související nabídky práce

Název Mzda Od/Do Nabídek Čerstvých Volných míst
Kolín 31 800 - 41 600 324 41 1 153
Okres Kolín 20 000 - 68 100 309 41 1 107
Kolín 33 100 - 37 200 143 21 282
WK IMPORT s.r.o. 22 400 - 22 400 21 2 22
Pomocní kuchaři, Kolín 24 500 - 24 500 10 2 20
Jednosměnný provoz, Kolín 31 300 - 36 900 190 21 587
Bez vzdělání, Kolín 26 400 - 28 600 43 6 350
Pracovní poměr - plný úvazek, Kolín 32 600 - 37 400 280 38 1 043
Zdravé osoby, Kolín 31 900 - 36 500 303 40 1 090
Pomocný kuchař/ka 13 067 - 17 381 66 24 100

Půjčky - srovnání nabídek úvěrů

Nabídky pro částku 100 000 Kč se splatností 60 měsíců.
 Dodavatel Úrok. sazba
p.a. od
Měsíční
splátka
Celková
cena
MONETA Money Bank - Půjčka na cokoliv
MONETA Money Bank, a. …
4.29% 1 854 Kč 111 286 Kč
RPSN: 4.37%
ČSOB Půjčka na cokoliv
Československá obchodní banka, a.s.
4.79% 1 877 Kč 112 651 Kč
RPSN: 5.19%
Raiffeisenbank Minutová půjčka
Raiffeisenbank a.s.
4.80% 1 877 Kč 112 678 Kč
RPSN: 4.90%
Nejvýhodnější půjčka od Zonky
Air bank a.s. (dříve …
4.49% 1 884 Kč 113 055 Kč
RPSN: 5.05%


Pomocný kuchař/ka, Pomocní kuchaři

Dotazy k nabídce práce Pomocný kuchař/ka, Pomocní kuchaři

  • Jaká je nabízená mzda pro pozici Pomocný kuchař/ka v obci Kolín?

    Nabízená mzda je od 22 400 Kč. Jde o pracovní poměr - plný úvazek. Detail nabídky práce.

  • Která firma nabízí volné místo Pomocný kuchař/ka?

    Tuto pozici nabízí společnost WK IMPORT s.r.o.. Firma WK IMPORT s.r.o. nabízí celkem 21 nabídku práce.

  • Jaké je potřebné vzdělání na pozici Pomocný kuchař/ka?

    Pro tuto profesi Pomocní kuchaři je potřeba nejméně bez vzdělání. Další požadavky najdete na stránce s nabídkou práce.


X 



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.