Programátor pálicích plánů

Tato nabídka již není aktivní.
Datum poslední aktualizace: 30.06.2026
Aktuální nabídky můžete vyhledat ve formuláři níže a na titulní stránce.
Volná místa podle profese, zařazení a místa pracoviště

Příklady hledání v seznamu volných pracovních míst:

Programátor Praha | Zedník Brno | Obchodník Ostrava | Řidič Plzeň | Strategie Škoda auto

Programátor pálicích plánů, Strojírenští technici technologové, normovači

Základní informace pro nabídku práce / volné pracovní místo

NázevProgramátor pálicích plánů
ProfeseStrojírenští technici technologové, normovači
Evidujeme 60 nabídek pro tuto profesi
Mzda od 27 000 Kč (Kolik je to v čistém?) do 40 000 Kč (Kolik je to v čistém?)
Zahájení 30.06.2026

Zaměstnavatel

Informace o zaměstnavateli této nabídky práce, kontaktní informace a mapa jsou dostupné pouze po přihlášené uživatele.
Přístup odepřen

Tato stránka je dostupná pouze na přihlášení, prosím přihlašte se.

Na stránce registrace můžete zdarma během minuty získat přihlašovací jméno a heslo, pokud ještě nemáte registraci na stránkách kurzy.cz.

Informace o nabídce práce1

Referenční číslo 17786770788
Poslední změna nabídky 30.06.2026 09:06
Nabídka naposled uvedena 02.07.2026
Volných míst 1

Další parametry nabídky práce

ProfeseStrojírenští technici technologové, normovači, Programátor pálicích plánů
DovednostPráce s PC - základní dovednosti PC, příprava pálících plánů pro výrobu dohled nad pracovištěm pálícího stroje
SměnnostJednosměnný provoz
Minimální vzděláníÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovněprávní vztahPracovní poměr - plný úvazek
VhodnostAbsolventy
VhodnostZdravé osoby

Pro koho je tato nabídka práce vhodná.

Úřad práce

Nabídka práce z Úřad práce Semily. Evidujeme 217 nabídek tohoto úřadu práce


Nabídky práce Jobs v obci Lomnice nad Popelkou

Nabídka Město Datum

Související nabídky práce

Název Mzda Od/Do Nabídek Čerstvých Volných míst
Semily 29 800 - 40 300 217 61 518
Okres Semily 22 400 - 57 000 207 59 495
Lomnice nad Popelkou 25 500 - 27 600 20 0 65
TRIGA - MF spol. s r.o. 30 000 - 45 000 3 1 3
Strojírenští technici technologové, nor… 39 400 - 46 000 60 9 65
Jednosměnný provoz, Semily 29 600 - 35 200 87 23 182
ÚSO (vyučení s maturitou), Semily 37 400 - 47 700 7 3 8
Pracovní poměr - plný úvazek, Semily 30 300 - 36 100 182 56 449
Absolventy, Semily 30 300 - 41 100 57 18 140
Zdravé osoby, Semily 29 700 - 35 600 202 59 488

Půjčky - srovnání nabídek úvěrů

Nabídky pro částku 100 000 Kč se splatností 60 měsíců.
 Dodavatel Úrok. sazba
p.a. od
Měsíční
splátka
Celková
cena
MONETA Money Bank - Půjčka na cokoliv
MONETA Money Bank, a. …
4.29% 1 854 Kč 111 286 Kč
RPSN: 4.37%
ČSOB Půjčka na cokoliv
Československá obchodní banka, a.s.
4.79% 1 877 Kč 112 651 Kč
RPSN: 5.19%
Raiffeisenbank Minutová půjčka
Raiffeisenbank a.s.
4.80% 1 877 Kč 112 678 Kč
RPSN: 4.90%
Nejvýhodnější půjčka od Zonky
Air bank a.s. (dříve …
4.49% 1 884 Kč 113 055 Kč
RPSN: 5.05%


Programátor pálicích plánů, Strojírenští technici technologové, normovači

Dotazy k nabídce práce Programátor pálicích plánů, Strojírenští technici technologové, normovači

  • Jaká je nabízená mzda pro pozici Programátor pálicích plánů v obci Lomnice nad Popelkou?

    Nabízená mzda je od 27 000 Kč do 40 000 Kč. Jde o pracovní poměr - plný úvazek. Detail nabídky práce.

  • Která firma nabízí volné místo Programátor pálicích plánů?

    Tuto pozici nabízí společnost TRIGA - MF spol. s r.o.. Firma TRIGA - MF spol. s r.o. nabízí celkem 3 různé nabídky práce.

  • Jaké je potřebné vzdělání na pozici Programátor pálicích plánů?

    Pro tuto profesi Strojírenští technici technologové, normovači je potřeba nejméně úso (vyučení s maturitou). Další požadavky najdete na stránce s nabídkou práce.

X 



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.