Strojírenský technik, technolog
Datum poslední aktualizace: 11.04.2024
Aktuální nabídky můžete vyhledat ve formuláři níže a na titulní stránce.
Strojírenský technik, technolog, Strojírenští technici technologové, normovači
Základní informace pro nabídku práce / volné pracovní místo
| Název | Strojírenský technik, technolog |
| Profese | Strojírenští technici technologové, normovači Evidujeme 60 nabídek pro tuto profesi |
| Mzda | od 32 000 Kč (Kolik je to v čistém?) do 45 000 Kč (Kolik je to v čistém?) |
| Zahájení | 02.05.2023 |
Zaměstnavatel
Tato stránka je dostupná pouze na přihlášení, prosím přihlašte se.
Na stránce registrace můžete zdarma během minuty získat přihlašovací jméno a heslo, pokud ještě nemáte registraci na stránkách kurzy.cz.
Informace o nabídce práce1
| Referenční číslo | 27363860730 |
| Poslední změna nabídky | 11.04.2024 09:04 |
| Nabídka naposled uvedena | 13.04.2024 |
| Volných míst | 1 |
Další parametry nabídky práce
| Profese | Strojírenští technici technologové, normovači, Strojírenský technik, technolog |
| Směnnost | Jednosměnný provoz |
| Minimální vzdělání | Střední odborné (vyučen) |
| Pracovněprávní vztah | Pracovní poměr - plný úvazek |
| Vhodnost | Zdravé osoby |
Pro koho je tato nabídka práce vhodná.
Úřad práce
Nabídka práce z Úřad práce Praha-východ. Evidujeme 2 nabídky tohoto úřadu práce
Nabídky práce Jobs v obci Měšice
| Nabídka | Město | Datum |
|---|
Související nabídky práce
| Název | Mzda Od/Do | Nabídek | Čerstvých | Volných míst |
|---|---|---|---|---|
| Praha-východ | 24 600 - 29 000 | 2 | 0 | 2 |
| Okres Praha-východ | 18 400 - 55 000 | 663 | 42 | 2 698 |
| Měšice | 31 500 - 33 500 | 10 | 1 | 74 |
| NC WEGA spol. s r.o. | 31 000 - 42 500 | 2 | 1 | 2 |
| Strojírenští technici technologové, nor… | 39 400 - 46 000 | 60 | 9 | 65 |
| Jednosměnný provoz, Praha-východ | 28 300 - 30 900 | 299 | 19 | 860 |
| Střední odborné (vyučen), Praha-východ | 30 900 - 34 600 | 54 | 3 | 122 |
| Pracovní poměr - plný úvazek, Praha-výc… | 28 500 - 30 700 | 626 | 40 | 2 583 |
| Zdravé osoby, Praha-východ | 28 300 - 30 500 | 650 | 42 | 2 656 |
| Strojírenský technik technolog | 23 500 | 2 | 1 | 2 |
Půjčky - srovnání nabídek úvěrů
Nabídky pro částku 100 000 Kč se splatností 60 měsíců.| Dodavatel | Úrok. sazba p.a. od |
Měsíční splátka |
Celková cena |
|
| MONETA Money Bank - Půjčka na cokoliv MONETA Money Bank, a. … |
4.29% | 1 854 Kč | 111 286 Kč RPSN: 4.37% |
|
| ČSOB Půjčka na cokoliv Československá obchodní banka, a.s. |
4.79% | 1 877 Kč | 112 651 Kč RPSN: 5.19% |
|
| Raiffeisenbank Minutová půjčka Raiffeisenbank a.s. |
4.80% | 1 877 Kč | 112 678 Kč RPSN: 4.90% |
|
| Nejvýhodnější půjčka od Zonky Air bank a.s. (dříve … |
4.49% | 1 884 Kč | 113 055 Kč RPSN: 5.05% |
Dotazy k nabídce práce Strojírenský technik, technolog, Strojírenští technici technologové, normovači
Jaká je nabízená mzda pro pozici Strojírenský technik, technolog v obci Měšice?
Nabízená mzda je od 32 000 Kč do 45 000 Kč. Jde o pracovní poměr - plný úvazek. Detail nabídky práce.
Která firma nabízí volné místo Strojírenský technik, technolog?
Tuto pozici nabízí společnost NC WEGA spol. s r.o.. Firma NC WEGA spol. s r.o. nabízí celkem 2 různé nabídky práce.
Jaké je potřebné vzdělání na pozici Strojírenský technik, technolog?
Pro tuto profesi Strojírenští technici technologové, normovači je potřeba nejméně střední odborné (vyučen). Další požadavky najdete na stránce s nabídkou práce.
Okénko práce

Tereza Malíková, RekvalifikačníKurzy.cz
Canva pro podnikatele: Jak tvořit profesionální grafiku bez drahého software?
Okénko finanční rady

Petr Špirit, Bidli

Martin Ždímal, RIXO.cz
Povinné cestovní pojištění Keňa 2026: Jak funguje, kolik stojí a co (ne)pokryje

Karel Šultes, Skupina Klik.cz
Střet se zvěří může stát desítky tisíc. Čtyři z deseti povinných ručení ho přitom nekryjí

Lenka Rutteová, Bezvafinance
Spořicí účet od ČS slibuje až 5,20 %. Spousta klientů si ale pohorší. Proč?

Lukáš Kaňok, Kalkulátor.cz
Ceny energií pro rok 2027 rostou. Plyn táhne vzhůru také elektřinu

Tomáš Vrňák, Ušetřeno.cz
Ne všichni dodavatelé energií zdražují. Vyplatí se ještě fixovat?

Šimon Schloff, Swiss Life Select

Michal Tuček, BNP Paribas Cardif Pojišťovna
I prodloužený víkend může přinést nečekané výdaje. Jak se správně pojistit?

Jakub Olšanský, O2 Czech Republic
Kolik stojí Oneplay? Přehled cen, tarifů a možností, jak získat Oneplay výhodněji