Svářeč / svářečka kovů

Tato nabídka již není aktivní.
Datum poslední aktualizace: 02.01.2025
Aktuální nabídky můžete vyhledat ve formuláři níže a na titulní stránce.
Volná místa podle profese, zařazení a místa pracoviště

Příklady hledání v seznamu volných pracovních míst:

Programátor Praha | Zedník Brno | Obchodník Ostrava | Řidič Plzeň | Strategie Škoda auto

Svářeč / svářečka kovů, Svářeči

Základní informace pro nabídku práce / volné pracovní místo

NázevSvářeč / svářečka kovů
ProfeseSvářeči
Evidujeme 614 nabídek pro tuto profesi
Mzda od 33 500 Kč (Kolik je to v čistém?) (minimálně 39 hodin týdně)
Zahájení 01.12.2024

Zaměstnavatel

Informace o zaměstnavateli této nabídky práce, kontaktní informace a mapa jsou dostupné pouze po přihlášené uživatele.
Přístup odepřen

Tato stránka je dostupná pouze na přihlášení, prosím přihlašte se.

Na stránce registrace můžete zdarma během minuty získat přihlašovací jméno a heslo, pokud ještě nemáte registraci na stránkách kurzy.cz.

Informace o nabídce práce1

Referenční číslo 18634820739
Poslední změna nabídky 02.01.2025 09:01
Nabídka naposled uvedena 14.01.2025
Volných míst 1

Další parametry nabídky práce

ProfeseSvářeči, SVÁŘEČ / SVÁŘEČKA KOVŮ
DovednostJiné, osvědčení svářeče - typ ZK 135W01(Z-M1) nebo úřední zkouška
SměnnostDvousměnný provoz
Minimální vzděláníZákladní + praktická škola
Pracovněprávní vztahPracovní poměr - plný úvazek
VýhodaDovolená navíc, příspěvek na dopravu
VýhodaJiné výhody, příspěvek na dopravu
VýhodaJízdní výhody, příspěvek na dopravu
VhodnostAbsolventy
VhodnostZdravé osoby

Pro koho je tato nabídka práce vhodná.

Pro cizince Ano, povolení zaměstnavatele: -

Úřad práce

Nabídka práce z Úřad práce Náchod. Evidujeme 378 nabídek tohoto úřadu práce


Nabídky práce Jobs v obci Česká Skalice

Nabídka Město Datum

Související nabídky práce

Název Mzda Od/Do Nabídek Čerstvých Volných míst
Náchod 31 500 - 38 000 378 69 787
Okres Náchod 16 000 - 51 000 365 69 721
Česká Skalice 31 000 - 32 300 32 8 85
Farmet a.s. 42 300 - 42 300 3 1 3
Svářeči, Náchod 37 800 - 42 000 5 0 30
Jiné, Náchod 33 100 - 36 000 182 44 299
Dvousměnný provoz, Náchod 29 300 - 32 200 69 15 150
Základní + praktická škola, Náchod 27 700 - 30 000 117 14 386
Pracovní poměr - plný úvazek, Náchod 32 600 - 36 200 321 63 636
Dovolená navíc, Náchod 35 200 - 38 400 132 36 312
Jiné výhody, Náchod 33 100 - 36 900 258 56 494
Jízdní výhody, Náchod 36 600 - 39 500 27 7 88
Absolventy, Náchod 31 700 - 34 100 87 7 178
Zdravé osoby, Náchod 32 100 - 35 700 347 68 653

Půjčky - srovnání nabídek úvěrů

Nabídky pro částku 100 000 Kč se splatností 60 měsíců.
 Dodavatel Úrok. sazba
p.a. od
Měsíční
splátka
Celková
cena
MONETA Money Bank - Půjčka na cokoliv
MONETA Money Bank, a. …
4.29% 1 854 Kč 111 286 Kč
RPSN: 4.37%
ČSOB Půjčka na cokoliv
Československá obchodní banka, a.s.
4.79% 1 877 Kč 112 651 Kč
RPSN: 5.19%
Raiffeisenbank Minutová půjčka
Raiffeisenbank a.s.
4.80% 1 877 Kč 112 678 Kč
RPSN: 4.90%
Nejvýhodnější půjčka od Zonky
Air bank a.s. (dříve …
4.49% 1 884 Kč 113 055 Kč
RPSN: 5.05%


Svářeč / svářečka kovů, Svářeči

Dotazy k nabídce práce Svářeč / svářečka kovů, Svářeči

  • Jaká je nabízená mzda pro pozici Svářeč / svářečka kovů v obci Česká Skalice?

    Nabízená mzda je od 33 500 Kč. Jde o pracovní poměr - plný úvazek minimálně 38.8 hodin týdně. Detail nabídky práce.

  • Která firma nabízí volné místo Svářeč / svářečka kovů?

    Tuto pozici nabízí společnost Farmet a.s.. Firma Farmet a.s. nabízí celkem 3 různé nabídky práce.

  • Jaké je potřebné vzdělání na pozici Svářeč / svářečka kovů?

    Pro tuto profesi Svářeči je potřeba nejméně základní + praktická škola. Další požadavky najdete na stránce s nabídkou práce.

X 



Zobrazit sloupec 

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Povinné ručení

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Směnárny - Euro, Dolar

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Investice

Burza - ČEZ

Dluhopisy, Podílové fondy

Ekonomika - HDP, Mzdy

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Drahé kovy

Zlato, Investiční zlato, Stříbro

Ropa - PHM, Benzín, Nafta, Nafta v Evropě

Podnikání

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Katastrální úřady

Ochranné známky

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák

Finanční katalog

Volby, Mapa webu

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Ochrana dat, Cookies

Vyloučení odpovědnosti

Copyright © 2000 - 2026

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.