Svářeč / svářečka
Datum poslední aktualizace: 21.08.2024
Aktuální nabídky můžete vyhledat ve formuláři níže a na titulní stránce.
Svářeč / svářečka, Svářeči
Základní informace pro nabídku práce / volné pracovní místo
| Název | Svářeč / svářečka |
| Profese | Svářeči Evidujeme 614 nabídek pro tuto profesi |
| Mzda | od 21 300 Kč (Kolik je to v čistém?) (minimálně 39 hodin týdně) |
| Zahájení | 01.09.2024 |
| Ukončení | 31.08.2025 |
Zaměstnavatel
Tato stránka je dostupná pouze na přihlášení, prosím přihlašte se.
Na stránce registrace můžete zdarma během minuty získat přihlašovací jméno a heslo, pokud ještě nemáte registraci na stránkách kurzy.cz.
Informace o nabídce práce1
| Referenční číslo | 29896980713 |
| Poslední změna nabídky | 21.08.2024 08:08 |
| Nabídka naposled uvedena | 23.08.2024 |
| Volných míst | 1 |
Další parametry nabídky práce
| Profese | Svářeči, SVÁŘEČ / SVÁŘEČKA |
| Směnnost | Dvousměnný provoz |
| Minimální vzdělání | Základní + praktická škola |
| Pracovněprávní vztah | Pracovní poměr - plný úvazek |
| Vhodnost | Zdravé osoby |
Pro koho je tato nabídka práce vhodná.
Úřad práce
Nabídka práce z Úřad práce Hradec Králové. Evidujeme 697 nabídek tohoto úřadu práce
Související nabídky práce
| Název | Mzda Od/Do | Nabídek | Čerstvých | Volných míst |
|---|---|---|---|---|
| Hradec Králové | 30 300 - 40 100 | 697 | 49 | 1 337 |
| Okres Hradec Králové | 12 000 - 85 000 | 629 | 44 | 1 171 |
| Sloupno | 45 000 - 50 000 | 1 | 0 | 1 |
| ASEI Co. s.r.o. | 23 800 - 23 800 | 3 | 1 | 4 |
| Svářeči, Hradec Králové | 27 800 - 28 500 | 11 | 0 | 23 |
| Dvousměnný provoz, Hradec Králové | 29 200 - 33 300 | 79 | 8 | 146 |
| Základní + praktická škola, Hradec Král… | 27 200 - 29 400 | 279 | 13 | 600 |
| Pracovní poměr - plný úvazek, Hradec Kr… | 31 100 - 35 200 | 572 | 35 | 1 026 |
| Zdravé osoby, Hradec Králové | 30 700 - 34 900 | 610 | 39 | 1 095 |
| SVÁŘEČ / SVÁŘEČKA | 6 745 - 150 | 3 | 3 | 10 |
Půjčky - srovnání nabídek úvěrů
Nabídky pro částku 100 000 Kč se splatností 60 měsíců.| Dodavatel | Úrok. sazba p.a. od |
Měsíční splátka |
Celková cena |
|
| MONETA Money Bank - Půjčka na cokoliv MONETA Money Bank, a. … |
4.29% | 1 854 Kč | 111 286 Kč RPSN: 4.37% |
|
| ČSOB Půjčka na cokoliv Československá obchodní banka, a.s. |
4.79% | 1 877 Kč | 112 651 Kč RPSN: 5.19% |
|
| Raiffeisenbank Minutová půjčka Raiffeisenbank a.s. |
4.80% | 1 877 Kč | 112 678 Kč RPSN: 4.90% |
|
| Nejvýhodnější půjčka od Zonky Air bank a.s. (dříve … |
4.49% | 1 884 Kč | 113 055 Kč RPSN: 5.05% |
Dotazy k nabídce práce Svářeč / svářečka, Svářeči
Jaká je nabízená mzda pro pozici Svářeč / svářečka v obci Sloupno?
Nabízená mzda je od 21 300 Kč. Jde o pracovní poměr - plný úvazek minimálně 38.8 hodin týdně. Detail nabídky práce.
Která firma nabízí volné místo Svářeč / svářečka?
Tuto pozici nabízí společnost ASEI Co. s.r.o.. Firma ASEI Co. s.r.o. nabízí celkem 3 různé nabídky práce.
Jaké je potřebné vzdělání na pozici Svářeč / svářečka?
Pro tuto profesi Svářeči je potřeba nejméně základní + praktická škola. Další požadavky najdete na stránce s nabídkou práce.
Okénko práce

Tereza Malíková, RekvalifikačníKurzy.cz
Canva pro podnikatele: Jak tvořit profesionální grafiku bez drahého software?
Okénko finanční rady

Miren Memiševič, Skupina Klik.cz
Zdražení energií, které domácnosti teprve čeká. Co přinese rok 2027?

Ondřej Vacek, Ušetřeno.cz
First minute zájezdy trhají rekordy. Drahá ropa přiživuje obavy z drahých letenek

Martin Thienel, Kalkulátor.cz

Petr Špirit, Bidli

Martin Ždímal, RIXO.cz
Povinné cestovní pojištění Keňa 2026: Jak funguje, kolik stojí a co (ne)pokryje

Lenka Rutteová, Bezvafinance
Spořicí účet od ČS slibuje až 5,20 %. Spousta klientů si ale pohorší. Proč?

Šimon Schloff, Swiss Life Select

Michal Tuček, BNP Paribas Cardif Pojišťovna
I prodloužený víkend může přinést nečekané výdaje. Jak se správně pojistit?

Jakub Olšanský, O2 Czech Republic
Kolik stojí Oneplay? Přehled cen, tarifů a možností, jak získat Oneplay výhodněji