Inside sales representative
Datum poslední aktualizace: 07.01.2025
Aktuální nabídky můžete vyhledat ve formuláři níže a na titulní stránce.
Inside sales representative, Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Základní informace pro nabídku práce / volné pracovní místo
| Název | Inside sales representative |
| Profese | Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení Evidujeme 1 nabídku pro tuto profesi |
| Mzda | od 35 000 Kč (Kolik je to v čistém?) do 40 000 Kč (Kolik je to v čistém?) |
| Zahájení | 01.01.2025 |
Zaměstnavatel
Tato stránka je dostupná pouze na přihlášení, prosím přihlašte se.
Na stránce registrace můžete zdarma během minuty získat přihlašovací jméno a heslo, pokud ještě nemáte registraci na stránkách kurzy.cz.
Informace o nabídce práce1
| Referenční číslo | 30472240765 |
| Poslední změna nabídky | 07.01.2025 11:01 |
| Nabídka naposled uvedena | 14.01.2025 |
| Volných míst | 1 |
Další parametry nabídky práce
| Profese | Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení, Inside Sales Representative |
| Směnnost | Jednosměnný provoz |
| Minimální vzdělání | Základní + praktická škola |
| Pracovněprávní vztah | Pracovní poměr - plný úvazek |
| Jazyk | Angličtina, Aktivní |
| Jazyk | Čeština, Aktivní |
| Vhodnost | Zdravé osoby |
Pro koho je tato nabídka práce vhodná.
Úřad práce
Nabídka práce z Úřad práce Praha 10. Evidujeme 8986 nabídek tohoto úřadu práce
Související nabídky práce
| Název | Mzda Od/Do | Nabídek | Čerstvých | Volných míst |
|---|---|---|---|---|
| Praha 10 | 32 600 - 39 000 | 8 986 | 678 | 23 045 |
| Okres území Hlavního města Prahy | 33 200 - 35 100 | 8 126 | 596 | 19 772 |
| Videojet Technologies Czechia s.r.o. | 35 000 - 40 000 | 2 | 1 | 2 |
| Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení | 35 000 - 35 000 | 1 | 1 | 1 |
| Jednosměnný provoz, území Hlavního měst… | 33 900 - 35 800 | 5 202 | 418 | 11 732 |
| Základní + praktická škola, území Hlavn… | 25 100 - 26 300 | 4 061 | 300 | 10 929 |
| Pracovní poměr - plný úvazek, území Hla… | 33 700 - 35 500 | 7 695 | 554 | 18 896 |
| Angličtina, území Hlavního města Prahy | 47 800 - 50 700 | 516 | 35 | 903 |
| Čeština, území Hlavního města Prahy | 29 500 - 33 200 | 183 | 16 | 533 |
| Zdravé osoby, území Hlavního města Prahy | 33 300 - 35 100 | 8 054 | 593 | 19 602 |
| Aktivní | 27 219 - 41 575 | 4 607 | 730 | 9 102 |
Půjčky - srovnání nabídek úvěrů
Nabídky pro částku 100 000 Kč se splatností 60 měsíců.| Dodavatel | Úrok. sazba p.a. od |
Měsíční splátka |
Celková cena |
|
| MONETA Money Bank - Půjčka na cokoliv MONETA Money Bank, a. … |
4.29% | 1 854 Kč | 111 286 Kč RPSN: 4.37% |
|
| ČSOB Půjčka na cokoliv Československá obchodní banka, a.s. |
4.79% | 1 877 Kč | 112 651 Kč RPSN: 5.19% |
|
| Raiffeisenbank Minutová půjčka Raiffeisenbank a.s. |
4.80% | 1 877 Kč | 112 678 Kč RPSN: 4.90% |
|
| Nejvýhodnější půjčka od Zonky Air bank a.s. (dříve … |
4.49% | 1 884 Kč | 113 055 Kč RPSN: 5.05% |
Dotazy k nabídce práce Inside sales representative, Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Jaká je nabízená mzda pro pozici Inside sales representative?
Nabízená mzda je od 35 000 Kč do 40 000 Kč. Jde o pracovní poměr - plný úvazek. Detail nabídky práce.
Která firma nabízí volné místo Inside sales representative?
Tuto pozici nabízí společnost Videojet Technologies Czechia s.r.o.. Firma Videojet Technologies Czechia s.r.o. nabízí celkem 2 různé nabídky práce.
Jaké je potřebné vzdělání na pozici Inside sales representative?
Pro tuto profesi Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení je potřeba nejméně základní + praktická škola. Další požadavky najdete na stránce s nabídkou práce.
Okénko práce

Tereza Malíková, RekvalifikačníKurzy.cz
Canva pro podnikatele: Jak tvořit profesionální grafiku bez drahého software?
Okénko finanční rady

Petr Špirit, Bidli

Martin Ždímal, RIXO.cz
Povinné cestovní pojištění Keňa 2026: Jak funguje, kolik stojí a co (ne)pokryje

Karel Šultes, Skupina Klik.cz
Střet se zvěří může stát desítky tisíc. Čtyři z deseti povinných ručení ho přitom nekryjí

Lenka Rutteová, Bezvafinance
Spořicí účet od ČS slibuje až 5,20 %. Spousta klientů si ale pohorší. Proč?

Lukáš Kaňok, Kalkulátor.cz
Ceny energií pro rok 2027 rostou. Plyn táhne vzhůru také elektřinu

Tomáš Vrňák, Ušetřeno.cz
Ne všichni dodavatelé energií zdražují. Vyplatí se ještě fixovat?

Šimon Schloff, Swiss Life Select

Michal Tuček, BNP Paribas Cardif Pojišťovna
I prodloužený víkend může přinést nečekané výdaje. Jak se správně pojistit?

Jakub Olšanský, O2 Czech Republic
Kolik stojí Oneplay? Přehled cen, tarifů a možností, jak získat Oneplay výhodněji