Zlín - Nabídky práce v regionu Zlín podle obcí
Seznam obcí v regionu Zlín a nabídek práce MPSV v těchto obcích.
Obce v jiném regionu můžete nalézt dle regionu nebo vyhledat na úvodní stránce nabídek práce
Na této stránce si můžete vybrat obec, ve které se nachází pracoviště nabídky práce. V seznamu pak můžete snadno vyhledat pozici, profesi či firmu, u které byste měli zájem o práci.
| Obec |
Mzda Od/Do |
Nabídek |
Čerstvých |
Volných míst |
|
region Zlín
|
22 100 - 51 400 |
546 |
50 |
1 355 |
|
obec Zlín
|
29 400 - 33 500 |
282 |
30 |
597 |
|
Otrokovice, okres Zlín
|
29 600 - 34 900 |
81 |
4 |
317 |
|
Slušovice, okres Zlín
|
30 500 - 34 100 |
24 |
3 |
75 |
|
Napajedla, okres Zlín
|
28 700 - 38 000 |
23 |
0 |
75 |
|
Luhačovice, okres Zlín
|
33 000 - 41 800 |
15 |
0 |
23 |
|
Vizovice, okres Zlín
|
34 900 - 36 900 |
13 |
1 |
23 |
|
Tlumačov, okres Zlín
|
32 300 - 34 100 |
11 |
0 |
17 |
|
Fryšták, okres Zlín
|
30 300 - 33 100 |
7 |
0 |
8 |
|
Želechovice nad Dřevnicí, okres Zlín
|
36 900 - 51 400 |
7 |
4 |
9 |
|
Lípa, okres Zlín
|
31 600 - 34 400 |
6 |
1 |
12 |
|
Brumov-Bylnice, okres Zlín
|
27 700 - 27 700 |
5 |
2 |
21 |
|
Kaňovice, okres Zlín
|
34 400 - 44 200 |
5 |
0 |
6 |
|
Slavičín, okres Zlín
|
28 800 - 35 900 |
5 |
1 |
7 |
|
Trnava, okres Zlín
|
25 200 - 25 200 |
4 |
0 |
4 |
|
Sazovice, okres Zlín
|
28 800 - 33 200 |
4 |
0 |
9 |
|
Hrobice, okres Zlín
|
22 100 - 22 100 |
4 |
1 |
13 |
|
Jasenná, okres Zlín
|
38 300 - 43 300 |
3 |
0 |
6 |
|
Březová, okres Zlín
|
32 700 - 35 000 |
3 |
0 |
9 |
|
Březůvky, okres Zlín
|
26 100 - 27 000 |
3 |
0 |
3 |
|
Lukoveček, okres Zlín
|
27 000 - 34 300 |
3 |
0 |
3 |
|
Tečovice, okres Zlín
|
24 900 - 26 600 |
3 |
0 |
20 |
|
Loučka, okres Zlín
|
22 800 - 29 500 |
3 |
1 |
20 |
|
Valašské Klobouky, okres Zlín
|
26 300 - 30 700 |
3 |
1 |
3 |
|
Všemina, okres Zlín
|
30 700 - 32 300 |
3 |
0 |
20 |
|
Neubuz, okres Zlín
|
49 000 - 49 000 |
2 |
0 |
11 |
|
Spytihněv, okres Zlín
|
24 900 - 24 900 |
2 |
0 |
9 |
|
Valašské Příkazy, okres Zlín
|
22 400 - 22 400 |
2 |
0 |
4 |
|
Rokytnice, okres Zlín
|
31 000 - 31 000 |
2 |
1 |
8 |
|
Dobrkovice, okres Zlín
|
29 200 - 29 200 |
2 |
0 |
4 |
|
Lukov, okres Zlín
|
35 000 - 35 000 |
2 |
0 |
2 |
|
Lutonina, okres Zlín
|
27 000 - 35 000 |
2 |
0 |
4 |
|
Halenkovice, okres Zlín
|
22 400 - 22 400 |
2 |
0 |
2 |
|
Machová, okres Zlín
|
40 000 - 45 000 |
1 |
0 |
1 |
|
Dolní Lhota, okres Zlín
|
29 000 - 35 000 |
1 |
0 |
1 |
|
Doubravy, okres Zlín
|
35 000 - 35 000 |
1 |
0 |
2 |
|
Drnovice, okres Zlín
|
25 600 - 25 600 |
1 |
0 |
1 |
|
Ostrata, okres Zlín
|
27 300 - 27 300 |
1 |
0 |
1 |
|
Lhota, okres Zlín
|
26 000 - 30 000 |
1 |
0 |
1 |
|
Pohořelice, okres Zlín
|
35 000 - 50 000 |
1 |
0 |
1 |
|
Březnice, okres Zlín
|
25 000 - 30 000 |
1 |
0 |
1 |
|
Křekov, okres Zlín
|
22 600 - 22 600 |
1 |
0 |
1 |
|
Veselá, okres Zlín
|
- |
1 |
0 |
1 |
|
Bělov, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Kelníky, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Vlachovice, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Vlčková, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Vysoké Pole, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Zádveřice-Raková, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Žlutava, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Lipová, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Rudimov, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Velký Ořechov, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Slopné, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Ublo, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Újezd, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Sehradice, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Šanov, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Štítná nad Vláří-Popov, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Ludkovice, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Návojná, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Nedašov, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Podkopná Lhota, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Provodov, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Racková, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Poteč, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Lhotsko, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Petrůvka, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Pozlovice, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Tichov, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Bohuslavice nad Vláří, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Mysločovice, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Jestřabí, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Kašava, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Horní Lhota, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Hostišová, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Hřivínův Újezd, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Hvozdná, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Biskupice, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
|
Bohuslavice u Zlína, okres Zlín
|
- |
0 |
0 |
0 |
Ve sloupci "Nabídek" je počet jednotlivých nabídek práce MPSV, které evidujeme z daného okresu. Některé nabídky mohou obsahovat více volných míst, sloupec "volných míst" udává celkový počet volných míst v dané obci. Evidujeme také počet nabídek práce, které byly v dané obci historicky k dispozici, tyto nabídky uvidíte ve výpisu šedivým textem s označením, že nabídka již není aktivní a neplatí.
X

Martin Thienel, Kalkulátor.cz
Neomezený tarif nemusí být drahý, může stát i méně než 500 Kč měsíčně

Martin Ždímal, RIXO.cz
Pojištění cenností, uměleckých děl a sbírek: Jak na to?

Lenka Rutteová, Bezvafinance
Daňový bonus na děti 2027: jak příští rok nepřijít o více než 65 tisíc?

Karel Šultes, Skupina Klik.cz
Kdy mohou nesprávné zimní pneumatiky zkomplikovat pojistné plnění?

Petr Špirit, Bidli
Dluh Česka míří již ke čtyřem bilionům korun. Jak se tento trend projevuje?

Jakub Olšanský, O2 Czech Republic
300 GB v cloudu za 59 Kč, nebo 2 TB za 99 Kč? Jak získat víc místa v telefonu a nepřijít o fotky

Ondřej Vacek, Ušetřeno.cz
First minute zájezdy trhají rekordy. Drahá ropa přiživuje obavy z drahých letenek

Šimon Schloff, Swiss Life Select
Index českého investora CII750: Akcie ustály růst sazeb i drahou ropu. Český investor je letos v plusu 9,22 %

Michal Tuček, BNP Paribas Cardif Pojišťovna
I prodloužený víkend může přinést nečekané výdaje. Jak se správně pojistit?
Zobrazit sloupec