Úřad práce Kladno, SSP

Kontaktní pracoviště státní sociální podpory

Úřad práce Kladno, SSP sídlí na adrese Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1.


Volná pracovní místa úřadu práce podle obcí a regionů

Tento úřad práce nenabízí volná pracovní místa. Volná místa jiných úřadů práce můžete vybrat podle obce nebo regionu.

Obec nebo region Mzda Od/Do Nabídek Čerstvých Volných míst
region Kladno 12 200 - 40 300 553 62 2 546
obec Kladno 20 000 - 22 300 291 37 1 470
Slaný, okres Kladno 19 500 - 23 400 115 9 628
Buštěhrad, okres Kladno 17 800 - 23 100 17 3 27
Další obce v regionu | Podrobný přehled nabídek práce

Kontaktní pracoviště Kladno

Adresa: Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1
Telefon: 950 127 111, 950 127 500-514
E-mail: posta.ssp@kl.mpsv.cz

Kontaktní osoby

vedoucí oddělení SSP a dávek pěstounské péče: Eva Káclová Tel: 950 127 500 E-mail: Eva.Kaclova@uradprace.cz
ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče: Jana Hrbáčková, DiS. Tel: 950 127 503 E-mail: Jana.Hrbackova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče: Michaela Jindáčková Tel: 950 127 506 E-mail: Michaela.Jindackova@uradprace.cz
ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče: Silvie Kolbuchová, DiS. Tel: 950 127 509 E-mail: Silvie.Kolbuchova@uradprace.cz
ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče: Lenka Krátká, DiS. Tel: 950 127 512 E-mail: Lenka.Kratka@uradprace.cz
ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče: Zdeňka Pánková, DiS. Tel: 950 127 510 E-mail: Zdenka.Pankova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče: Jana Froňková Tel: 950 127 501 E-mail: Jana.Fronkova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče: Martina Fujerová Tel: 950 127 515 E-mail: Martina.Fujerova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče: Ivana Hůrková Tel: 950 127 504 E-mail: Ivana.Hurkova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče: Alena Kadeřábková, DiS. Tel: 950 127 508 E-mail: Alena.Kaderabkova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče: Zuzana Poborská Tel: 950 127 513 E-mail: Zuzana.Poborska@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče: Mgr. Michaela Richterová Tel: 950 127 502 E-mail: Michaela.Richterova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče: Petra Sedláčková Tel: 950 127 530 E-mail: Petra.Sedlackova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče: Michaela Slavíková Tel: 950 127 516 E-mail: Michaela.Slavikova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče: Jitka Vaníčková Tel: 950 127 514 E-mail: Jitka.Vanickova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče: Květuše Vydrová Tel: 950 127 507 E-mail: Kvetuse.Vydrova@uradprace.cz

Státní sociální podpora

Pondělí - 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý - 8:00 - 11:00
Středa - 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek - 8:00 - 11:00
Pátek - 8:00 - 11:00 (jen pro podání žádosti)

Mapa Kladno, Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1

Mapa pro Úřad práce Kladno

Kladno - úřady práce a kontaktní pracoviště

Úřad Nabídky Adresa
Kladno, SSP - Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1
Kladno 545 Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1
Kladno, Hmotná nouze - Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1
Kladno, Sociální služby, příspěvek na péči - Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1
Kladno, Dávky pro osoby se zdravotním postižením - Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1

Označení stránky: hmotna nouze kladno, úřad práce kladno hmotná nouze, hmotná nouze kladno, kladno hmotna nouz, nakladalova kladno urad prace, Hmotna nouze kladno kontakty



Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů