Úřad práce Kladno, SSP

Kontaktní pracoviště státní sociální podpory

Úřad práce Kladno, SSP sídlí na adrese Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1.


Volná pracovní místa úřadu práce podle obcí a regionů

Tento úřad práce nenabízí volná pracovní místa. Volná místa jiných úřadů práce můžete vybrat podle obce nebo regionu.

Obec nebo region Mzda Od/Do Nabídek Čerstvých Volných míst
region Kladno 19 640 - 27 200 422 77 1 634
obec Kladno 18 700 - 23 800 214 36 885
Slaný, okres Kladno 20 400 - 28 500 90 20 407
Unhošť, okres Kladno 22 600 - 24 900 13 2 33
Další obce v regionu | Podrobný přehled nabídek práce

Kontaktní pracoviště Kladno

Adresa: Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1
Telefon: 950 127 111, 950 127 500-514
E-mail: posta.ssp@kl.mpsv.cz

Kontaktní osoby

vedoucí oddělení SSP a dávek pěstounské péče: Eva Káclová Tel: 950 127 500 E-mail: Eva.Kaclova@uradprace.cz
ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče: Jana Hrbáčková, DiS. Tel: 950 127 503 E-mail: Jana.Hrbackova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče: Michaela Jindáčková Tel: 950 127 506 E-mail: Michaela.Jindackova@uradprace.cz
ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče: Silvie Kolbuchová, DiS. Tel: 950 127 509 E-mail: Silvie.Kolbuchova@uradprace.cz
ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče: Lenka Krátká, DiS. Tel: 950 127 512 E-mail: Lenka.Kratka@uradprace.cz
ověřovatel dávek SSP a dávek pěstounské péče: Zdeňka Pánková, DiS. Tel: 950 127 510 E-mail: Zdenka.Pankova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče: Jana Froňková Tel: 950 127 501 E-mail: Jana.Fronkova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče: Martina Fujerová Tel: 950 127 515 E-mail: Martina.Fujerova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče: Ivana Himmatová Tel: 950 127 511 E-mail: Ivana.Himmatova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče: Ivana Hůrková Tel: 950 127 504 E-mail: Ivana.Hurkova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče: Alena Kadeřábková, DiS. Tel: 950 127 508 E-mail: Alena.Kaderabkova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče: Zuzana Poborská Tel: 950 127 513 E-mail: Zuzana.Poborska@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče: Michaela Slavíková Tel: 950 127 516 E-mail: Michaela.Slavikova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče: Jitka Vaníčková Tel: 950 127 514 E-mail: Jitka.Vanickova@uradprace.cz
pracovník dávek státní sociální podpory a dávek pěstounské péče: Květuše Vydrová Tel: 950 127 507 E-mail: Kvetuse.Vydrova@uradprace.cz

Státní sociální podpora

Pondělí - 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý - 8:00 - 11:00
Středa - 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek - 8:00 - 11:00
Pátek - 8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)

Mapa Kladno, Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1

Mapa pro Úřad práce Kladno

Kladno - úřady práce a kontaktní pracoviště

Úřad Nabídky Adresa
Kladno, SSP - Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1
Kladno 415 Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1
Kladno, Hmotná nouze - Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1
Kladno, Sociální služby, příspěvek na péči - Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1
Kladno, Dávky pro osoby se zdravotním postižením - Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1

Označení stránky: hmotná nouze kladno, hmotna nouze kladno, úřad práce kladno úřední hodiny, urad prace kladno hmotna nouze, úřad práce kladno hmotná nouze, uřad práce kladno hmotná nouze, hmotná nouze kladno tel, uřad práce liberec hmotna nouze , úřad práce hmotná nouze Kladno, dávky hmotné nouze Kladno



Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Forex Zákony Kalkulačka Hypotéky Tarify Práce Půjčky Školení Volby Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů