Úřad práce Slaný

Kontaktní pracoviště úřadu práce, Úřad práce Slaný.

Úřad práce Slaný sídlí na adrese Netovická 875, 274 01 Slaný 1, pod tímto úřadem práce je 6 dalších kontaktních pracovišť.


Volná pracovní místa úřadu práce podle obcí a regionů

Tento úřad práce nenabízí volná pracovní místa. Volná místa jiných úřadů práce můžete vybrat podle obce nebo regionu.

Obec nebo region Mzda Od/Do Nabídek Čerstvých Volných míst
region Kladno 12 200 - 40 300 556 75 2 480
obec Kladno 19 900 - 22 100 291 34 1 396
Slaný, okres Kladno 19 100 - 22 500 110 20 634
Buštěhrad, okres Kladno 17 800 - 23 300 19 4 29
Další obce v regionu | Podrobný přehled nabídek práce

Kontaktní pracoviště Slaný

Adresa: Netovická 875, 274 01 Slaný 1
Telefon: 950 127 401, 950 127 408
E-mail: posta.klf@kl.mpsv.cz

Kontaktní osoby

ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČR: Bc. Kamila Kapusniaková Tel: 950 127 400 E-mail: Kamila.Kapusniakova@uradprace.cz
vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanosti: Gabriela Žádníková Tel: 950 127 401 E-mail: Gabriela.Zadnikova@uradprace.cz
odborný poradce pro zprostředkování: Milena Bečvářová Tel: 950 127 402 E-mail: Milena.Becvarova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Vendula Fritschová Tel: 950 127 408 E-mail: Vendula.Fritschova@uradprace.cz
pracovník trhu práce: Gabriela Hezinová Tel: 950 127 409 E-mail: Gabriela.Hezinova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Dagmar Jeřábková Tel: 950 127 403 E-mail: Dagmar.Jerabkova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Radka Rockenbauerová Tel: 950 127 405 E-mail: Radka.Rockenbauerova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Aneta Soukupová Tel: 950 127 404 E-mail: Aneta.Soukupova@uradprace.cz
odborný poradce pro zprostředkování: Jitka Šíchová, DiS. Tel: 950 127 406 E-mail: Jitka.Sichova@uradprace.cz
odborný poradce pro zprostředkování: Jindřiška Vágnerová Tel: 950 127 407 E-mail: Jindriska.Vagnerova@uradprace.cz

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí - 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý - 8:00 - 11:00
Středa - 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek - 8:00 - 11:00
Pátek - 8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)

Mapa Slaný, Netovická 875, 274 01 Slaný 1

Mapa pro Úřad práce Slaný

Slaný - úřady práce a kontaktní pracoviště

Úřad Nabídky Adresa
Slaný, SSP - Netovická 875, 274 01 Slaný 1
Slaný - Netovická 875, 274 01 Slaný 1
Slaný, Hmotná nouze - Netovická 875, 274 01 Slaný 1
Slaný, Sociální služby, příspěvek na péči - Netovická 875, 274 01 Slaný 1
Slaný, Dávky pro osoby se zdravotním postižením - Netovická 875, 274 01 Slaný 1

Označení stránky: sociální úřad slaný, úřad práce slaný příspěvek na bydlení, Urad prispevky slany



Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů