Úřad práce Strakonice - Volná pracovní místa

Kontaktní pracoviště úřadu práce, Úřad práce Strakonice.

Volná pracovní místa úřadu práce podle obcí a regionů

Obec nebo region Mzda Od/Do Nabídek Čerstvých Volných míst
region Strakonice 18 734 - 23 956 422 40 1 120
obec Strakonice 19 100 - 23 200 187 16 348
Vodňany, okres Strakonice 18 600 - 24 800 70 10 286
Blatná, okres Strakonice 17 900 - 23 500 38 2 242
Další obce v regionu | Podrobný přehled nabídek práce

Volná pracovní místa pro Nabídky úřadu práce: Úřad práce Strakonice (417 nabídek, → přejít na nabídky)

Vyhledat volné místo pro Úřad práce Strakonice

Vyhledat ve volných pracovních místech, Nabídky úřadu práce: Úřad práce Strakonice

Zaslat na email

Zasílat vybrané nabídky pro 'Region Strakonice' na email. Nabídky práce zasíláme denně ráno.

Facebook Práce Strakonice - Volná místa

Práce v Strakonicích pro facebook.

Volná místa Jobs.cz - Řepice

Nabídka Město Firma Datum
Automechanik osobních a užitkových vozů Volkswagen Řepice AUTO STRAKONICE spol. s r.o. 19.01.2018
Automechanik/servisní technik - Volyně Volyně HOFMANN WIZARD s.r.o. 19.01.2018
Elektrikář/Servisní mechanik Volyně HOFMANN WIZARD s.r.o. 19.01.2018
Administrativní specialista Radošovice Terapeutické centrum Modré dveře, z.ú. 19.01.2018
Technický dozor investora Mutěnice INVESTSERVIS, s.r.o. 19.01.2018
Industriální inženýr Novosedly Heat Transfer Systems s.r.o. 18.01.2018
Další nabídky Jobs.cz v obci Strakonice

Volná místa úřadu práce pro Úřad práce Strakonice

417 nabídek práce.

Další nabídky: 1 2 3 4 5 .. 40 41 42

21.1. 01:07

Asistent lékaře stomatologa

Firma MB Dent, s.r.o.
Pracoviště MB Dent, s.r.o. - pracoviště Volyně, náměstí Svobody 36, 387 01 Volyně
obec: Volyně, okres:Strakonice
Poznámka Jedná se o administrativní práce v ordinace stomatologického lékaře.
Plat 16400 -
ProfesePracovníci pro zadávání dat a zpracování textů
Detail nabídky práce >>

20.1. 10:25

Řidič mkd

Firma Autospol Čadek, s.r.o.
Pracoviště Autospol Čadek, s.r.o. - pracoviště, Přešťovice 139, 386 01 Strakonice 1
obec: Přešťovice, okres:Strakonice
Poznámka POŽADAVKY: ŘP"C, E" Profesní průkaz zajistí zaměstnavatel. KONTAKT: Čadek Pavel, tel.: 602271596, e-mail: pavel.cadek@autospolcadek.cz
Plat 20000 -
ProfeseŘidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

19.1. 01:51

Cukrářka, pekařka (šikovné ruce)

Firma Eva Kostohryzová
Pracoviště Eva Kostohryzová - Heydukova, Heydukova 116, Strakonice I, 386 01 Strakonice 1
obec: Strakonice, okres:Strakonice
Poznámka Zaměstnání na dohodu o provedení práce Vhodné pro osoby zdravotně znevýhodněné, OZP
Plat 12200 -
ProfesePekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek

19.1. 01:51

Číšníci a servírky

Firma EuroRest,spol.s.r.o.
Pracoviště EuroRest,spol.s.r.o. - pracoviště Palackého nám., Palackého náměstí 94, Strakonice I, 386 01 Strakonice 1
Plat 15000 -
ProfeseČíšníci a servírky

19.1. 01:51

Sadař, traktorista

Firma ZEMCHEBA, s.r.o.
Pracoviště ZEMCHEBA, s.r.o. - sady ZEMCHEBA, s.r.o., Chelčice
obec: Chelčice, okres:Strakonice
Poznámka POŽADAVKY: ŘP "T" K výše uvedené mzdě je možno přiznat prémie a odměny určené mzdovým a prémiovým řádem zaměstnavatele KONTAKT: osobně v pracovní dny od ...
Plat 14370 -
ProfeseTraktoristé a obsluha zemědělských strojů

18.1. 01:52

Pomocný kuchař/ka

Firma M - HAI PLUS s.r.o.
Pracoviště M - HAI PLUS s.r.o. - Restaurace "Stodola", Spojařů 1254, Strakonice I, 386 01 Strakonice 1
Poznámka Jedná se o pomocné práce v kuchyni KONTAKT: Nguyen Van Hai, tel.: 777565659, e-mail: info@haistrakonice.cz
ProfesePomocní kuchaři

18.1. 01:52

Pomocný dělník ve slévárně

Firma SDpeople s.r.o.
Pracoviště SDpeople s.r.o. - pracoviště Strakonice, Tovární 202, Strakonice II, 386 01 Strakonice 1
Poznámka Hledáme vhodné uchazeče na pozici: dělník ve slévárně Popis pracovní nabídky: - výkon ve vícesměnném režimu v divizi slévárna litiny Požadujeme: - spolehlivost, pečlivost a ...
Plat 100 - 110
ProfesePomocní dělníci ve výrobě

18.1. 01:52

Inzertní poradce

Firma VLTAVA LABE MEDIA a.s.
Pracoviště VLTAVA LABE MEDIA a.s. - Strakonice, Lidická 198, Strakonice I, 386 01 Strakonice 1
Poznámka Náplň práce: prodej inzertního prostoru do Strakonického deníku a dalších titulů VLM, prodej internetové inzerce na server www.denik.cz, tvorba cenových kalkulací a prezentací pro klienty, ...
Plat 15000 - 25000
ProfeseObchodní zástupci

18.1. 01:52

Stavební dělník

Firma Jiří Křišťan
Pracoviště Jiří Křišťan - prac. Nebřehovice, Nebřehovice 41, 386 01 Strakonice 1
obec: Nebřehovice, okres:Strakonice
Plat 16000 -
ProfeseDělníci v oblasti výstavby budov

18.1. 01:52

Pracovník úklidu

Firma SIMACEK FACILITY CZ, spol. s r.o.
Pracoviště SIMACEK FACILITY CZ, spol. s r.o. - pracoviště Strakonice, Smetanova 533, Strakonice I, 386 01 Strakonice 1
Poznámka Požadujeme výpis z Rejstříku trestu KONTAKT: v pracovní dny 9:00 -16:00hod., Harudová Dana, tel.: 727981957, e-mail: dharudova@simacek.cz
Plat 5000 -
ProfeseUklízeči a pomocníci v administrativních objektech