Úřad práce Znojmo - Volná pracovní místa

Volná pracovní místa pro Nabídky úřadu práce: Úřad práce Znojmo (474 nabídky práce, přejít na nabídky ▼)

Kontaktní pracoviště úřadu práce, Úřad práce Znojmo.

Volná pracovní místa úřadu práce podle obcí a regionů

Obec nebo region Mzda Od/Do Nabídek Čerstvých Volných míst
region Znojmo 12 200 - 35 000 475 42 1 380
obec Znojmo 18 300 - 22 000 198 14 696
Chvalovice, okres Znojmo 18 900 - 21 600 47 2 126
Moravský Krumlov, okres Znojmo 15 000 - 19 500 19 0 59
Další obce v regionu | Podrobný přehled nabídek práce

Vyhledat volné místo pro Úřad práce Znojmo

Vyhledat ve volných pracovních místech, Nabídky úřadu práce: Úřad práce Znojmo

Zaslat na email

Zasílat vybrané nabídky pro 'Region Znojmo' na email. Nabídky práce zasíláme denně ráno.
Zveřejněte nebo topujte inzerát na vaši pracovní pozici na tomto místě! Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Volná místa Jobs.cz - Vysočany

Nabídka Město Firma Datum
Test Analyst Vysočany SAZKA a.s. 23.07.2018
Makléř/Makléřka RE/MAX Profi Reality ZNOJMO Znojmo RMX Profi Reality s.r.o. 23.07.2018
Prodejce ojetých vozidel DAF Slatina TRUCK TRADE spol. s r. o. 23.07.2018
Bezpečnostní Architekt/ka Informačních Systémů Vysočany Komerční banka, a.s. 23.07.2018
Vedoucí vývojového týmu Vysočany Komerční banka, a.s. 23.07.2018
Asistent provozního manažéra Vysočany VVISS a.s. 23.07.2018
Další nabídky Jobs.cz v obci Znojmo

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro Úřad práce Znojmo

474 nabídky práce. Seřadit dle nejvyšší mzdy.

Další nabídky: 1 2 3 4 5 .. 46 47 48

22.7. 00:35

Zubní instrumentáři

Firma DENTALIS Bohemia s.r.o.
Pracoviště Botanická 606/24, Veveří, 602 00 Brno 2
obec: Brno, okres:Brno-město
Poznámka pro ambulance v okrese Znojmo
Plat 18100 -
ProfeseZubní instrumentáři
Detail nabídky práce >>

21.7. 01:54

Hlavní stavbyvedoucí

Firma ŽELEZO MORAVA STŘECHY, s.r.o.
Pracoviště Hakenova 3604/28, 669 02 Znojmo 2
obec: Znojmo, okres:Znojmo
Poznámka zpracování zakázek, cenové nabídky, reklamace zakázek, komunikace se zákazníky, zaměřování a dozorování staveb, zodpovědnost, flexibilita, ŘP-B, praxe inf. tel. nebo na mail: haly@zelezomorava.cz
Plat 28000 - 35000
ProfeseHlavní stavbyvedoucí

21.7. 01:54

Prodavači podlahových krytin

Firma Bořivoj Šťáva
Pracoviště Bořivoj Šťáva - pobočka Znojmo, Pražská sídl. 2430/11a, 669 02 Znojmo 2
Poznámka znalost PC - Outlook, Exel, příjemné vystupování, nabídka podlahovin zákazníkům, tvorba cenových nabídek, objednávky zboží, administrativa na prodejně, prof. živ. na mail
Plat 15000 - 22000
ProfeseProdavači ostatního zboží v prodejnách

21.7. 01:54

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Firma PERFECT pure service, o.p.s.
Pracoviště PERFECT pure service, o.p.s.-provoz, Rudoleckého 906/14, 669 02 Znojmo 2
Poznámka POUZE pro OZP a OZZ, úklid kancelářských prostor, praxe výhodou, NECHODIT na PRACOVIŠTĚ - organizace sídlí v Rohatci, pouze volat nebo mail.
Plat 10500 -
ProfeseUklízeči a pomocníci v administrativních objektech

20.7. 01:57

Vyzdívkář pecí

Firma ROHDE, spol. s r.o.
Pracoviště ROHDE, spol. s r. o., Dyjákovice 311, 671 26 Dyjákovice
obec: Dyjákovice, okres:Znojmo
Poznámka Náplň práce: stavba pecí ze žáruvzdorných cihel a dalších termoizolačních materiálů. Očekáváme: zručnost, pečlivost, samostatnost. Vhodné kandidáty rádi zaškolíme. Nabízíme: možnost ovlivnit výši mzdy vlastním ...
Plat 19000 -
ProfeseKamnáři, zedníci ohnivzdorného zdiva

20.7. 01:57

Kuchař

Firma Seggiolla, a.s.
Pracoviště Seggiolla, a.s. - Zámecký hotel, 8. května 92, 671 03 Vranov nad Dyjí
obec: Vranov nad Dyjí, okres:Znojmo
Plat 20000 -
ProfeseKuchaři (kromě šéfkuchařů)

20.7. 01:57

Stavební a provozní elektrikáři

Firma ELSPACE s.r.o.
Pracoviště ELSPACE s.r.o.-provoz, Vídeňská třída 2573/43, 669 02 Znojmo 2
Poznámka vyhl. 50§5, práce v rámci Jihomor. kraje i kraje Vysočina, denní návrat domů, ŘP-B, na stavby zajištěna doprava,
Plat 20000 - 25000
ProfeseStavební a provozní elektrikáři

20.7. 01:57

Zámečníci strojů

Poznámka Náplň práce: svařování a kompletace ocelových rámů Očekáváme: svařování CO2 (průkaz není nutný), čtení výkresů, zručnost, pečlivost, samostatnost. Vhodné kandidáty rádi zaškolíme. Nabízíme: možnost ovlivnit ...
ProfeseZámečníci strojů

20.7. 01:57

Pomocní kuchaři v přípravě asijských pokrmů

Firma Mung Nguyen Thi
Pracoviště Obroková 270/3, 669 02 Znojmo 2
Poznámka Znalost vietnamské kuchyně, znalost vietnamského jazyka výhodou. První kontakt e-mailem nebo telefonicky, osobně výhradně po telefonické domluvě. Volat po-st od 14:00-16:00 hod.
Plat 13500 - 19000
ProfeseKuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

20.7. 01:57

Zámečník

Firma Moravskoslezské cukrovary, a.s.
Pracoviště Cukrovarská 657, 671 67 Hrušovany nad Jevišovkou
obec: Hrušovany nad Jevišovkou, okres:Znojmo
Poznámka zámečnické práce, údržba strojů,strojního zařízení, střední odborné vzdělání v oboru strojírenství, orientace ve výkresové dokumentaci směnný a noční provoz pouze v době kampaně (říj-led) vzdělání ...