Volná místa Vysoký Újezd - Volná místa Vysoký Újezd

Volná pracovní místa pro Obec: Vysoký Újezd (Přehled nabídek práce v obci Vysoký Újezd) (17 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Pro obec Vysoký Újezd eviduje úřad práce 41 volné pracovní místo v 17 nabídkách práce firem. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 19600 do 22300Kč. Celkem 87 historických nabídek je přístupných po přihlášení. 4107 volných pracovních míst je v regionu Beroun.

Zaslat na email

Zasílat vybrané nabídky pro 'Region Vysoký Újezd' na email. Nabídky práce zasíláme denně ráno.

Facebook Práce Beroun - Volná místa

Práce v Berouně pro Facebook - objednejte si upozornění na nabídky práce na stránce Práce Beroun - Volná místa

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro obec Vysoký Újezd

17 nabídek práce. Seřadit dle nejvyšší mzdy.

Další nabídky: 1   2

22.3. 23:21

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

Firma Šiba s.r.o.
Pracoviště
obec: Vysoký Újezd, okres:Beroun
Poznámka první kontakt telefonicky či emailem (mechura.t@seznam.cz)
Plat 18900 -
ProfeseOstatní pomocní pracovníci ve výrobě
Detail nabídky práce >>

21.3. 21:15

Obchodní zástupce

Firma refraprofi s.r.o.
Poznámka Dobrá znalost čínštiny a anlického jazyka Kontakt:e-mailem
Plat 67000 -
ProfeseObchodní zástupci
Detail nabídky práce >>

10.1. 18:12

Greenkeepeři - kontakt: e-mailem.

Firma BT Golf, s.r.o.
Poznámka Požadujeme: minimálně 3 roky praxe v oboru, znalost praxe v ovládání golfových vřetenových a bubnových sekaček, angličtina slovem i písmem na pracovní úrovni (3), fyzická …
ProfeseZahradníci travnatých ploch, greenkeepeři
Detail nabídky práce >>

10.1. 18:12

Zámečník, dělník/dělnice

Firma KOVO SDS s.r.o.
Poznámka Mzda dle dohody, kontakt přes e-mail či přes tel. (7:00hod - 16:00hod.)
ProfeseProvozní zámečníci, údržbáři
Detail nabídky práce >>

9.1. 18:12

Chůva v domácnosti - kontakt: e-mailem.

Firma Filip Jauce
Poznámka Požadujeme: Anglický jazyk plynně, péče o dítě dle potřeby rodiny. Úklid domácnosti, zahrady, příprava jídla, procházky s dítětem. Minimálně 10 let praxe na podobné pozici. …
ProfesePracovníci péče o děti v domácnostech
Detail nabídky práce >>

9.1. 18:12

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov - kontakt: telefonicky (po-pá 14:00-16:00), e-mailem.

Firma DANĚ A FINANCE, spol. s r.o.
Pracoviště DANĚ A FINANCE, spol. s r.o. Vysoký Újezd, Vysoký Újezd
Poznámka Jedná se o fyzicky náročnou práci, po dohodě možnost práce v sobotu a neděli. Kontakt: telefonicky (Po-Pá 14:00-16:00), e-mailem.
Plat 18900 - 20000
ProfeseDělníci v oblasti výstavby a údržby budov
Detail nabídky práce >>

9.1. 18:12

Obkladači - podlaháři - kontakt: e-mailem.

Firma Evenio, s.r.o.
Poznámka Kontakt: e-mailem.
ProfesePodlaháři a obkladači
Detail nabídky práce >>

9.1. 18:12

Pracovníci v zemědělství

Firma Ing. Jan Bielmacz
Pracoviště Ing. Jan Bielmacz - Vysoký Újezd, V Zahrádkách 81, Kozolupy, 267 16 Vysoký Újezd u Berouna
Poznámka Náplň práce: zahradnické a školkařské a speciální sadařské práce, práce se zemědělskou technikou a opravy speciálních strojů, údržba závlahových systémů a jejich budování, opravy a …
ProfeseZahradníci sadovníci a školkaři
Detail nabídky práce >>

9.1. 18:12

Operátoři stáčecího stroje

Firma Pavel Caizl
Poznámka Nástup ihned. Nabízíme: ubytování. Kontakt: telefonicky či e-mailem.
Plat 18900 - 25000
ProfesePracovníci konečné úpravy tisku a vazači knih
Detail nabídky práce >>

9.1. 18:12

Švadleny

Poznámka Náplň práce: práce na šicí dílně při výrobě obalů na hudební nástroje. Kontakt: e-mailem, telefonicky (PO - PÁ 8:00-16:00) či osobně.
ProfeseŠvadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech