Volná místa Mrákov - Volná místa Mrákov

Volná pracovní místa pro Obec: Mrákov (Přehled nabídek práce v obci Mrákov) (23 nabídky práce, přejít na nabídky ▼)

Pro obec Mrákov eviduje úřad práce 47 volných pracovních míst v 23 nabídkách práce firem, 1 nabídka práce je nová, 1 nabídka je za týden. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 25000 do 29000Kč. Celkem 199 historických nabídek je přístupných po přihlášení. 1705 volných pracovních míst je v regionu Domažlice.

Zaslat na email

Zasílat vybrané nabídky pro 'Region Mrákov' na email. Nabídky práce zasíláme denně ráno.

Facebook Práce Domažlice - Volná místa

Práce v Domažlicích pro Facebook - objednejte si upozornění na nabídky práce na stránce Práce Domažlice - Volná místa

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro obec Mrákov

23 nabídky práce. Seřadit dle nejvyšší mzdy.

Další nabídky: 1   2   3

27.3. 19:43

Inspektor m/ž

Firma SGS Czech Republic, s.r.o.
Pracoviště
obec: Mrákov, okres:Domažlice
Poznámka Výstupní kontrola / inspekce, práce od 8:30 do 16:30, částečná znalost NJ nebo AJ výhodou, dobrý fyzický stav na uvedenou e-mailovou adresu zasílejte CV
Plat 200 -
ProfeseDůlní a hutní revizní technici, báňští inspektoři
Detail nabídky práce >>

22.3. 19:47

Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí

Firma Zemědělské obchodní družstvo Mrákov
Poznámka Ošetřování zvířat, úklid stáje. Pracovní doba: 5,00 - 13,30 hod. Smlouva na 2 roky s možností prodloužení. Nutný e-mailový kontakt.
Plat 21480 -
ProfeseChovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí
Detail nabídky práce >>

8.3. 19:45

Konstruktér palet

Firma stauner palet s.r.o.
Poznámka PROFIL UCHAZEČE: *SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření, praxe, *znalost kreslení v Catia V5, Solidworks, *komunikativní znalost NJ nebo AJ výhodou, *spolehlivost a samostatnost, flexibilita, *trestní bezúhonnost. …
Plat 35000 -
ProfeseStrojírenští technici projektanti, konstruktéři
Detail nabídky práce >>

6.3. 19:45

Obsluha strojů a zařízení

Firma Bokan s.r.o.
Plat 20000 -
ProfeseObsluha zařízení na zpracování a povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů
Detail nabídky práce >>

29.2. 19:42

Prodej a příprava točené zmrzliny

Plat 113 -
ProfeseObsluha strojů na výrobu mléčných výrobků
Detail nabídky práce >>

10.1. 19:48

Prodavačka/prodavač masa a uzenin

Poznámka zaměstnavatele kontaktujte telefonicky Stravenkový paušál, 25 dní dovolené, příspěvek na penzijní a životní pojištění, příspěvek na dovolenou
Plat 14175 - 14500
ProfeseProdavači potravinářského zboží
Detail nabídky práce >>

3.1. 20:15

Montážní dělník výroby palet

Poznámka Montážní dělník ve výrobě kovových palet pro automobilový průmysl. Fyzická zdatnost, dobrý zdravotní stav, praxe v oboru výhodou. Nástup možný ihned.
Plat 18900 -
ProfeseMontážní dělníci výrobků z kovů
Detail nabídky práce >>

3.1. 20:15

Montážní dělník

Detail nabídky práce >>

2.10.2023 19:41

It programátor m/ž

Firma 3D-Lasertec s.r.o.
Poznámka Náplň práce: programování softwaru, programování aplikací, správa sítě. Nabízíme: prémie, flexibilní pracovní dobu, příspěvek na stravování. Nutný e-mailový kontakt.
Plat 32000 - 45000
ProfeseSystémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Administrativní podpora oddělení projektového řízení

Firma Solar Development s.r.o.
Poznámka Váš profil: *předchozí zkušenosti s administrativou, především zpracováním podkladů v MS Excel *výhodou orientace v oblasti stavebnictví nebo elektrotechniky *aktivní znalost AJ, NJ výhodou, nikoliv …
Plat 25000 - 40000
ProfeseVšeobecní administrativní pracovníci