Volná místa Libochovice - Volná pracovní místa Libochovice

Volná pracovní místa pro Obec: Libochovice (Přehled nabídek práce v obci Libochovice) (11 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Pro obec Libochovice eviduje úřad práce 12 volných pracovních míst v 11 nabídkách práce firem, 1 nabídka je z minulého týdne. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 18700 do 19900Kč. 431 historická nabídka je přístupná po přihlášení. 1303 volná pracovní místa jsou v regionu Litoměřice.

Zaslat na email

Zasílat vybrané nabídky pro 'Region Libochovice' na email. Nabídky práce zasíláme denně ráno.

Facebook Práce Litoměřice - Volná místa

Práce v Litoměřicích pro facebook.

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro obec Libochovice

11 nabídek práce. Seřadit dle nejvyšší mzdy.

Další nabídky: 1   2

19.10. 21:28

Pomocní pracovníci v zahradnictví

Firma LESUNION a.s.
Pracoviště
obec: Libochovice, okres:Litoměřice
Poznámka práce ve školce okrasných dřevin. Jedná se především o práci venku, přesazování, sázení, úklid provozovny. Způsob kontaktování zam,ěstnavatele: e-mailem, telefonicky předem domluvit osobní jednání.
Plat 14600 -
ProfesePomocní pracovníci v zahradnictví
Detail nabídky práce >>

9.10. 21:16

Truhlář/truhlářka

Firma STEELO Furniture s.r.o.
Pracoviště Rokycanova 368, 411 17 Libochovice
Poznámka náplň práce: základní truhlářské práce, broušení, lepení, zpracování dubové spárovky, práce s pilou, práce s bruskou. Požadujeme řidičský průkaz skupiny B. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: ...
Plat 140 -
ProfeseTruhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

8.10. 21:30

Soustružník/soustružnice

Firma Ecoweld s.r.o.
Poznámka vzhledem k charakteru práce, vhodné spíše pro muže. Zvedání těžkých břemen. Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem. telefonicky domluvit osobní jednání.
Plat 150 -
ProfeseSeřizovači a obsluha konvenčních soustruhů

8.10. 21:30

Zámečník/zámečnice + opravářka zemědělských strojů

Poznámka vzhledem k charakteru práce, vhodné spíše pro muže. ŘP - B výhodou. Náplň práce: zámečnické práce při výrobě kontejnerů . Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem. telefonicky ...
Plat 135 -
ProfeseZámečníci strojů

8.10. 21:30

Přípravář/ka výroby

Pracoviště Ecoweld s.r.o., provozovna Libochovice, Rokycanova 368, 411 17 Libochovice
Poznámka Řidičský průkaz skupina B /výhoda/, Náplň práce : příprava výroby pro svařování, stříhání, ohýbání a řezání hutního materiálu. Vzhledem k charakteru práce vhodné spíše pro ...
Plat 135 -
ProfesePomocní skladníci

8.10. 21:30

Traktorista/traktoristka

Firma AGRI LIBOCHOVICE a.s.
Pracoviště
Poznámka ŘP sk. T. Způsob prvního kontaktu telefonicky či osobně po tel. domluvě na adrese Poděbradova 643, 411 17 Libochovice.
Plat 20000 -
ProfeseŘidiči a obsluha zemědělských strojů

8.10. 21:30

Pomocný agronom/pomocná agronomka/ skladník/skladnice

Pracoviště
Poznámka Způsob prvního kontaktu telefonicky či osobně po tel. domluvě na adrese Poděbradova 643, 411 17 Libochovice.
Plat 22000 - 26000
ProfeseTechnici agronomové

8.10. 21:30

Opravář/opravářka zemědělských strojů

Pracoviště
Poznámka ŘP sk. T výhodou. Způsob prvního kontaktu telefonicky či osobně po tel. domluvě na adrese Poděbradova 643, 411 17 Libochovice.
Plat 23000 -
ProfeseMechanici a opraváři zemědělských a lesnických strojů a zařízení

8.10. 21:30

Řidič/řidička traktoru v rostlinné výrobě

Pracoviště
Plat 25000 -

8.10. 21:30

Pomocný pracovník/ pracovnice v kuchyni

Firma BARNIKA s.r.o.
Pracoviště BARNIKA s.r.o. - pracoviště restaurace PAMPLONA, Revoluční 828, 411 17 Libochovice
Poznámka směnnost: turnusové služby, pružná pracovní doba. Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky nebo osobně.
Plat 15000 - 20000
ProfesePomocníci v kuchyni