Volná místa region Nymburk - Volná místa

Volná pracovní místa pro Region: Nymburk (558 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Pro region Nymburk eviduje úřad práce 3034 volná pracovní místa v 604 nabídkách práce firem, 49 nabídek práce je nových, 88 nabídek je za týden. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 16200 do 45000Kč. Celkem 12377 historických nabídek je přístupných po přihlášení. 667 volných pracovních míst je přímo v obci Nymburk.

Vyhledat volné místo pro region Nymburk

Vyhledat ve volných pracovních místech, Region: Nymburk

Zaslat na email

Zasílat vybrané nabídky pro 'Region Nymburk' na email. Nabídky práce zasíláme denně ráno.

Facebook Práce Nymburk - Volná místa

Práce v Nymburce a okolí pro Facebook - objednejte si upozornění na nabídky práce na stránce Práce Nymburk - Volná místa

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro region Nymburk

558 nabídek práce, zobrazuji stránku 1 z 56.8. Seřadit dle nejvyšší mzdy.

Další nabídky: 1   2   3   4   5 ..   48   49   50

15.3. 20:45

Pokladní v prodejnách

Firma Van Thang Dang
Pracoviště
obec: Poděbrady, okres:Nymburk
Poznámka Kontaktujte nás e.mailem nebo osobně na adrese: Palackého č.p. 43/13, 290 01 Poděbrady 1 a to každé pondělí od 11:00 - 14:00 hod.
Plat 126 -
ProfesePokladníci v prodejnách
Detail nabídky práce >>

15.3. 20:45

Příprava snídaňových specialit

Firma Café Society s.r.o.
Pracoviště
obec: Nymburk, okres:Nymburk
Poznámka Výhodou je praxe snídaňových jídel v kavárně
Plat 18900 -
ProfesePomocní kuchaři
Detail nabídky práce >>

15.3. 20:45

Stříhač/ka v šicí dílně

Firma Drexiss s.r.o.
Pracoviště
obec: Milovice, okres:Nymburk
Poznámka Požadujeme: znalost materiálu, technologiii konstrukcí střihu, zručnost, pozitivní vztah k fashion módě, praxe výhodou;
Plat 23000 - 28000
ProfeseStřihači textilu, kůží a podobných materiálů
Detail nabídky práce >>

15.3. 20:45

Švadlena

Poznámka Požadujeme: znalost materiálů, znalost práce na overlocku, vyučená švadlena; Kontaktovat nás můžete osobně v Milovicích, Italská 704 nebo e-maillem.
ProfeseŠvadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Detail nabídky práce >>

15.3. 20:45

Pracovník/ice v obchodě - expedient/ka -

Poznámka Hledáme kolegyni s kladným vztahem k módě na pozici pracovníka v obchodě, expedienta a pomoc při chystání prodejních akcí. Požadujeme: maturitu, vztah k módě a …
Plat 20000 - 25000
ProfeseProdavači textilu, obuvi a kožené galanterie
Detail nabídky práce >>

15.3. 20:45

Vedoucí pobočky

Firma SVĚT OKEN s.r.o.
Poznámka Náplň práce: - obchodní činnost - komunikace s klientem (osobní, telefonická, e-mailová) - tvorba cenových nabídek - administrativa Požadujeme: - obchodního ducha - chuť se …
Plat 25000 -
ProfeseVšeobecní administrativní pracovníci
Detail nabídky práce >>

14.3. 20:36

Pomocný pracovník obchodního provozu

Firma WANSIDA Int. s.r.o.
Pracoviště
obec: Třebestovice, okres:Nymburk
Poznámka Výhodou je znalost čínského jazyka.
Plat 19500 -
ProfesePomocní pracovníci obchodního provozu
Detail nabídky práce >>

14.3. 20:36

Pomocný pracovník v rostlinné výrobě

Firma ZVO s.r.o.
Pracoviště Přerov nad Labem 415, 289 16 Přerov nad Labem
obec: Přerov nad Labem, okres:Nymburk
Poznámka Kontaktovat nás můžete telefoniicky v době 7:00-15:00 hod.
Plat 19000 -
ProfesePomocní pracovníci v rostlinné výrobě
Detail nabídky práce >>

14.3. 20:36

Zámečníci strojů

Firma Comfort security s. r. o.
Pracoviště NYMWAG CS a.s., Boleslavská třída 418/54, 288 02 Nymburk 2
Poznámka Kontaktujte nás e.mailem nebo telefonicky.
Plat 22200 -
ProfeseZámečníci strojů
Detail nabídky práce >>

13.3. 20:47

Traktorista

Poznámka Místo výkonu práce: Přerov nad Labem a další pracoviště firmy na okrese Nymburk Kontaktovat nás můžete telefoniicky v době 7:00-15:00 hod.
Plat 22500 -
ProfeseŘidiči a obsluha zemědělských strojů