Volná místa region Plzeň-sever, Práce s PC - Volná místa

Volná pracovní místa pro Region: Plzeň-sever, Dovednost: Práce s PC (3 nabídky práce, přejít na nabídky ▼)

Pro region Plzeň-sever eviduje úřad práce 1722 volná pracovní místa v 429 nabídkách práce firem, 9 nabídek práce je nových, 27 nabídek je za týden. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 10000 do 65000Kč. Celkem 3839 historických nabídek je přístupných po přihlášení. 4326 volných pracovních míst je přímo v obci Plzeň.

Pro dovednost Práce s PC eviduje úřad práce 2724 volná pracovní místa v 1912 nabídkách práce firem, 112 nabídek práce je nových, 504 nabídky jsou za týden. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 29700 do 36200Kč. Celkem 6666 historických nabídek je přístupných po přihlášení. Podívejte se také na nabídky práce pro Práce s PC dle regionů.

Zaslat na email

Zasílat vybrané nabídky pro 'Region Plzeň-sever' na email. Nabídky práce zasíláme denně ráno.
Zveřejněte nebo topujte inzerát na vaši pracovní pozici na tomto místě! Kontaktujte naše obchodní oddělení.

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro region Plzeň-sever

3 nabídky práce, zobrazuji stránku 1 z 1.3. Seřadit dle nejvyšší mzdy.

3.1. 18:51

Ergoterapeut/ka

Firma Centrum pobytových a terénních sociálních služeb Zbůch
Pracoviště
obec: Zbůch, okres:Plzeň-sever
Poznámka Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou. Požadujeme: odbornou způsobilost k výkonu povolání ergoterapeuta dle Zákona č. 96/2004 Sb., § …
Plat 15000 - 21000
ProfeseErgoterapeuti bez specializace
Detail nabídky práce >>

13.12.2023 15:52

Disponent/ka dopravy

Firma Elflein Transport s.r.o.
Pracoviště
obec: Nýřany, okres:Plzeň-sever
Poznámka Hlavní náplň práce: - Koordinace práce řidičů kamionů - Motivace a kontrola řidičů - Dohled nad nepřetržitým a plynulým průběhem přeprav mezi dvěma destinacemi - …
Plat 35000 - 45000
ProfeseOperátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti
Detail nabídky práce >>

27.9.2023 18:51

Provozní technik

Firma ELIOD servis, s.r.o.
Pracoviště
obec: Zruč-Senec, okres:Plzeň-sever
Poznámka Náplň práce: administrativní práce, práce s evidenčním a skladovým programem, komunikace s dispečerem. Zajištění technického zázemí společnosti a podpora provozu. Požadujeme - znalost práce na …
Plat 35000 - 40000
ProfeseProvozní technici v dopravě
Detail nabídky práce >>

13.2. 19:01

Vážný/á

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 13.02.2024
Plat 30000 - 32000
ProfeseObsluha zařízení na úpravu nerudných surovin
Detail nabídky práce >>

26.1. 19:02

Vedoucí výrobního střediska

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 26.01.2024
Plat 35000 -
ProfeseVedoucí provozu v ostatních zařízeních
Detail nabídky práce >>

15.12.2023 18:52

Cost controller

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 15.12.2023
Plat 55000 - 75000
ProfeseOstatní specialisté v oblasti účetnictví
Detail nabídky práce >>

5.12.2023 18:52

Odborní účetní všeobecní

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 05.12.2023
ProfeseOdborní účetní všeobecní
Detail nabídky práce >>

14.11.2023 18:51

Referentka obchodu

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 14.11.2023
Plat 30000 -
ProfeseObchodní referenti
Detail nabídky práce >>

10.11.2023 18:52

Prodejce přívěsů

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 10.11.2023
Plat 24000 - 28000
ProfeseProdavači v prodejnách
Detail nabídky práce >>

8.11.2023 18:57

Obchodní referent/ka

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 08.11.2023

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby, Hypotéky

Práce - Volná místa

Úřad práce, Mzda, Platy

Auto - Cena, Spolehlivost

Registr vozidel - Technický průkaz, eTechničák