Volná místa Hajnice - Volná pracovní místa Hajnice

Volná pracovní místa pro Obec: Hajnice (Přehled nabídek práce v obci Hajnice) (11 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Pro obec Hajnice eviduje úřad práce 20 volných pracovních míst v 11 nabídkách práce firem, 1 nabídka je za týden. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 26300 do 28800Kč. Celkem 66 historických nabídek je přístupných po přihlášení. 2112 volných pracovních míst je v regionu Trutnov.

Zaslat na email

Zasílat vybrané nabídky pro 'Region Hajnice' na email. Nabídky práce zasíláme denně ráno.

Facebook Práce Trutnov - Volná místa

Práce v Trutnově pro Facebook - objednejte si upozornění na nabídky práce na stránce Práce Trutnov - Volná místa

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro obec Hajnice

11 nabídek práce. Seřadit dle nejvyšší mzdy.

Další nabídky: 1   2

12.4. 21:06

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru

Firma KARTONY - OBALY s.r.o.
Pracoviště
obec: Hajnice, okres:Trutnov
Poznámka Náplň práce: nastavení kartonážních strojů pro výrobu krabic, jejich obsluha, nakládání materiálu, odebírání kartonů ze strojů. Zodpovědnost za správnou a přesnou velikost vyrobených kartonů.
Plat 160 -
ProfeseObsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z papíru
Detail nabídky práce >>

10.4. 21:28

Asistent - asistentka pedagogga

Firma Základní škola a Mateřská škola Hajnice, okres Trutnov
Poznámka Vzdělání: - základní a kurz asistent pedagoga 120hodin - středoškolské vzdělání pedagogického směru Nástup možný ihned.
Plat 25040 - 31800
ProfeseAsistenti pedagogů
Detail nabídky práce >>

10.4. 21:28

Učitel - učitelka střední školy

Firma Euroinstitut, praktická škola a odborné učiliště
Poznámka UČITEL - UČITELKA STŘEDNÍ ŠKOLY Jsme Střední škola, zaměřená na vzdělávání dospělých žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, trvale žijících v domovech sociálních služeb. Hledáme učitele …
Plat 32500 -
ProfeseUčitelé na středních školách a konzervatořích pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami
Detail nabídky práce >>

10.4. 21:28

Pomocné stavební práce

Firma Expert a Partner Stavitel, s.r.o.
Poznámka POMOCNÉ STAVEBNÍ PRÁCE - ŘP skupiny B výhodou
Plat 20000 -
ProfeseDělníci v oblasti výstavby a údržby budov
Detail nabídky práce >>

10.4. 21:28

Elektrikář - elektrikářka

Poznámka ELEKTRIKÁŘ - ELEKTRIKÁŘKA - silnoproud, s přeškolení vyhl. 50/1978 Sb., ŘP skupiny B výhodou
Plat 25000 -
ProfeseStavební a provozní elektrikáři
Detail nabídky práce >>

10.4. 21:28

Klempíř - pokrývač

Poznámka KLEMPÍŘ - POKRÝVAČ
ProfesePokrývači
Detail nabídky práce >>

10.4. 21:28

Stavební práce - zedník - zednice/obkladač - obkladačka/sádrokatonář - sádrokartonářka

Poznámka STAVEBNÍ PRÁCE - zednické, obkladačské, sádrokartony, ŘP skupiny B výhodou.
ProfeseZedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb
Detail nabídky práce >>

10.4. 21:28

Stavební práce

Firma S T A K O společnost s ručením omezeným
Poznámka STAVEBNÍ PRÁCE - výstavba bytového domu Nabízíme: příspěvek na stravování, sick days
Plat 22000 -
ProfeseKvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby
Detail nabídky práce >>

10.4. 21:28

Pomocný stavební dělník - dělnice

Firma Vladimír Tomek
Poznámka POMOCNÝ STAVEBNÍ DĚLNÍK - DĚLNICE spolehlivost, praxe ve stavebnictví výhodou, schopnost samostatné práce, stavby v obci Hajnice
Plat 18900 -
Detail nabídky práce >>

27.3. 20:52

Učitel - učitelka 1.stupně zš

Poznámka Požadujeme: VŠ učitelství pro 1.stupeň ZŠ V případě zájmu zasílejte životopisy na uvedený e-mail.
Plat 32820 - 42780
ProfeseUčitelé na 1. stupni základních škol