Volná místa Vystrkov - Volná místa Vystrkov

Volná pracovní místa pro Obec: Vystrkov (Přehled nabídek práce v obci Vystrkov) (6 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Pro obec Vystrkov eviduje úřad práce 12 volných pracovních míst v 6 nabídkách práce firem, 4 nabídky jsou z minulého týdne. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 24700 do 26700Kč. Celkem 29 historických nabídek je přístupných po přihlášení. 3107 volných pracovních míst je v regionu Pelhřimov.

Zaslat na email

Zasílat vybrané nabídky pro 'Region Vystrkov' na email. Nabídky práce zasíláme denně ráno.

Facebook Práce Pelhřimov - Volná místa

Práce v Pelhřimově pro facebook.

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro obec Vystrkov

6 nabídek práce. Seřadit dle nejvyšší mzdy.

21.9. 01:56

Řidič nákladního vozidla - vnitro

Firma EUROTRANZ, spol. s r.o.
Pracoviště Vystrkov 67, 396 01 Humpolec
obec: Vystrkov, okres:Pelhřimov
Poznámka Cisternová přeprava potravin na území ČR. Požadujeme: spolehlivost, zodpovědnost, praxe výhodou. Nutný telefonický kontakt předem!
Plat 30000 -
ProfeseŘidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel
Detail nabídky práce >>

21.9. 01:56

Řidič pro úsek nadrozměrné přepravy

Firma PRETOL s. r. o.
Pracoviště PRETOL s. r. o.- pracoviště, Vystrkov 99, 396 01 Humpolec
Poznámka Náplň práce: řidič tahače s přívěsem na přepravu nadrozměrných nákladů, manipulace s převáženým nákladem, zodpovědnost za kontrolu a stav svěřeného vozidla, vedení evidence o vykonané ...
ProfeseŘidiči tahačů

21.9. 01:56

Automechanik nákladních automobilů

Firma PRETOL TRUCK SERVICE s.r.o.
Pracoviště Vystrkov 99, 396 01 Humpolec
Poznámka Požadujeme: vyučení v oboru automechanik nebo příbuzném oboru, manuální zručnost, zkušenost s diagnostickými přístroji, časovou flexibilitu. Nabízíme: nadstandardní platové ohodnocení odpovídající výkonu, stravenky, příspěvek na ...
Plat 25000 - 35000
ProfeseMechanici a opraváři nákladních automobilů

21.9. 01:56

Obsluha čerpací stanice

Firma Nela Svobodová
Pracoviště Nela Svobodová - ČS BENZINA, Vystrkov
Poznámka Požadujeme: spolehlivost, pracovitost, komunikativnost, ochotu pracovat v nepřetržitém provozu. Nástup možný ihned!
Plat 18000 - 20000
ProfeseObsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků

13.9. 03:01

Montážní dělník výrobků z ostatních materiálů

Firma PKS stavby a.s.
Pracoviště PKS stavby a.s. Pracoviště Humpolec, Vystrkov 99, 396 01 Humpolec
Poznámka Manuální zručnost, pracovní poměr bude uzavřen na dobu 3 měsíce, praxe výhodou.
Plat 20000 -
ProfeseMontážní dělníci výrobků z ostatních materiálů

9.2.2018 00:38

Stavební dělník

Poznámka Náplň práce: výstavba základního technického vybavení pro průmyslové stavby, rekonstrukce inženýrských sítí, komunikací a chodníků, zemní práce a terénní úpravy, demoliční práce apod. Požadujeme: časovou ...
Plat 25000 -
ProfeseMontéři suchých staveb

17.8. 01:58

Technik úseku nadrozměrné přepravy

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 10.09.2019
ProfeseProvozní technici v dopravě

28.9.2018 01:58

Administrativní pracovnice

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 17.10.2018
Plat 17000 -
ProfeseVšeobecní administrativní pracovníci

3.2.2018 02:23

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 08.02.2018
Plat 18000 -

1.7.2016 12:58

Přijímací technik/ servisní technik

Tato nabídka již není aktivní. Datum poslední aktualizace: 27.09.2016
Plat 28000 -
ProfeseMechanici a opraváři motorových vozidel

Kurzy měn | Akcie | Obchodní rejstřík | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | YAuto | Studium | E
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Dluhopisy Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Počasí

Kalkulačka - Výpočet

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Finanční katalog

Občanský zákoník

Další odkazy

Auto, Spolehlivost Aut