Volná místa Zdice - Volná pracovní místa Zdice

Volná pracovní místa pro Obec: Zdice (Přehled nabídek práce v obci Zdice) (42 nabídky práce, přejít na nabídky ▼)

Pro obec Zdice eviduje úřad práce 171 volné pracovní místo v 42 nabídkách práce firem. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 21600 do 25800Kč. Celkem 317 historických nabídek je přístupných po přihlášení. 4107 volných pracovních míst je v regionu Beroun.

Vyhledat volné místo pro obec Zdice

Vyhledat ve volných pracovních místech, Obec: Zdice

Zaslat na email

Zasílat vybrané nabídky pro 'Region Zdice' na email. Nabídky práce zasíláme denně ráno.

Facebook Práce Beroun - Volná místa

Práce v Berouně pro Facebook - objednejte si upozornění na nabídky práce na stránce Práce Beroun - Volná místa

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro obec Zdice

42 nabídky práce. Seřadit dle nejvyšší mzdy.

Další nabídky: 1   2   3   4   5

26.3. 20:30

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Firma DSV Solutions s.r.o.
Pracoviště
obec: Zdice, okres:Beroun
Poznámka Příjem a zaskladňpvání zboží.Vychystávání, balení, expedice zboží Ranní/ odpolední směna. Kontakt: e-mailem.
Plat 30000 -
ProfeseSkladníci, obsluha manipulačních vozíků
Detail nabídky práce >>

25.3. 18:12

Řidiči mezinárodní kamionové dopravy

Firma KOUBA Trans, s.r.o.
Pracoviště KOUBA Trans, s.r.o. - Zdice, Čs. armády 405, 267 51 Zdice
Poznámka Kontakt: emailem či telefonicky (8:00 - 16:00, PO-PÁ).
Plat 20500 -
ProfeseŘidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel
Detail nabídky práce >>

19.3. 18:12

Firma Europa Logistics s.r.o.
Poznámka Upřesňující informace:dobrý zdravotní stav, práce náročná na koncentraci a pečlivost,zvedání a manipulace s těžkými břemeny,hmotná zodpovědnost, manuální zručnost, čistý RT. Kotakt:e-mailem, telefonicky:Po-ST 10:00-13:00 :
Plat 19500 -
Detail nabídky práce >>

27.2. 18:12

Skladníci

Firma GENERAL FACTORY s.r.o.
Poznámka Náplň práce: Zajištění provozu skladu, kontrola přijatého zboží, příprava a balení zboží, občasné závozy zboží, dohled nad včasnou expedicí zboží, zajištění přehlednosti skladových zásob a …
Plat 28000 - 30000
Detail nabídky práce >>

10.1. 18:12

Truhláři - kontakt: osobně

Firma Justwood s.r.o.
Poznámka Požadujeme: ŘP sk. B (výhodou též i E), odbornou znalost a praxi z výroby - truhlářství, uživatelská znalost PC. Nabízíme: zajištěné ubytování, možnost služebního auta. …
Plat 18900 - 22500
ProfeseTruhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
Detail nabídky práce >>

10.1. 18:12

Pomocní manipulační dělníci - kontakt: telefonicky

Firma ByClick s.r.o.
Poznámka Jedná se o pomocné práce. Kontakt: telefonicky
Plat 18900 -
ProfesePomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)
Detail nabídky práce >>

9.1. 18:12

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - kontakt: e-mailem.

Firma ELEMENT CZ s.r.o.
Poznámka Kontakt: e-mailem.
ProfeseOstatní pomocní pracovníci ve výrobě
Detail nabídky práce >>

9.1. 18:12

Seřizovači a obsluha konvenčních dřevoobráběcích strojů

Firma PILA POKORNÝ, s.r.o.
Pracoviště PILA POKORNÝ, s.r.o. - Zdice, Čs. armády 664, 267 51 Zdice
Poznámka Kontakt e-mailem či telefonicky (8:00 - 15:00).
Plat 18900 - 21000
ProfeseSeřizovači a obsluha konvenčních dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků
Detail nabídky práce >>

9.1. 18:12

Brusiči kovů - kontakt osobně či telefonicky

Firma NAREX ROLL s.r.o.
Poznámka Náplň práce: výroba nástrojů na tváření závitů, výroba stavitelných výstružníků. Výhody: příspěvek na stravování, prémie dle hospodářských výsledků firmy. Kontakt osobně či telefonicky (6:00-15:00).
Plat 18900 - 25000
ProfeseSeřizovači a obsluha konvenčních soustruhů
Detail nabídky práce >>

9.1. 18:12

Soustružníci cnc - kontakt osobně či telefonicky

ProfeseSeřizovači a obsluha konvenčních strojů na broušení