Úřad práce Kladno

Kontaktní pracoviště úřadu práce, Úřad práce Kladno.

Úřad práce Kladno sídlí na adrese Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1, pod tímto úřadem práce je 6 dalších kontaktních pracovišť. Úřad práce eviduje je 706 nabídek práce, nabídky najdete v seznamu inzerovaných volných míst.


Volná pracovní místa úřadu práce podle obcí a regionů

Obec nebo region Mzda Od/Do Nabídek Čerstvých Volných míst
region Kladno 13 400 - 49 000 702 69 3 668
obec Kladno 20 800 - 22 900 353 29 1 971
Slaný, okres Kladno 26 300 - 29 500 143 18 911
Velvary, okres Kladno 22 300 - 24 500 32 7 69
Další obce v regionu | Podrobný přehled nabídek práce

Kontaktní pracoviště Kladno

Adresa: Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1
Telefon: 950 127 111
E-mail: podatelna.kl@uradprace.cz

Kontaktní osoby

ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČR: Bc. Jiří David Tel: 950 127 300 E-mail: Jiri.David@uradprace.cz
vedoucí oddělení vnitřní správy, sekretariát: Milan Šefčík Tel: 950 127 314 E-mail: Milan.Sefcik@uradprace.cz
asistent ředitele kontakního pracoviště: Alena Slunečková Tel: 950 127 301 E-mail: Alena.Sluneckova@uradprace.cz
spisový pracovník: Naděžda Čermáková Tel: 950 127 111 E-mail: Nadezda.Cermakova@uradprace.cz
spisový pracovník: Eva Jindrová Tel: 950 127 365 E-mail: Eva.Jindrova@uradprace.cz
referent majetkové správy: Josef Pešta Tel: 950 127 369 E-mail: Josef.Pesta@uradprace.cz
vedoucí oddělení zprostředkování: Jana Jurášková Tel: 950 127 337 E-mail: Jana.Juraskova@uradprace.cz
odborný poradce pro zprostředkování: Drahomíra Adámková Tel: 950 127 398 E-mail: Dramomira.Adamkova@uradprace.cz
odborný poradce pro zprostředkování: Markéta Bahenská Tel: 950 127 379 E-mail: Marketa.Bahenska1@uradprace.cz
odborný poradce pro zprostředkování: Lucie Bendlová Tel: 950 127 317 E-mail: Lucie.Bendlova@uradprace.cz
odborný poradce pro zprostředkování: Ludmila Bolková Tel: 950 127 319 E-mail: Ludmila.Bolkova@uradprace.cz
odborný poradce pro zprostředkování: Jaroslava Jaskó Tel: 950 127 363 E-mail: Jaroslava.Jasko@uradprace.cz
odborný poradce pro zprostředkování: Alena Jermanová Tel: 950 127 344 E-mail: Alena.Jermanova@uradprace.cz
odborný poradce pro zprostředkování: Alena Melicharová Tel: 950 127 357 E-mail: Alena.Melicharova@uradprace.cz
odborný poradce pro zprostředkování: Lenka Řeháčková Tel: 950 127 352 E-mail: Lenka.Rehackova@uradprace.cz
odborný poradce pro zprostředkování: Miroslava Štochlová Tel: 950 127 398 E-mail: Miroslava.Stochlova@uradprace.cz
odborný poradce pro zprostředkování: Jitka Vojíková Tel: 950 127 346 E-mail: Jitka.Vojikova@uradprace.cz
odborný poradce pro zprostředkování: Pavla Kommová Tel: 950 127 339 E-mail: Pavla.Kommova@uradprace.cz
odborný poradce pro zprostředkování: Michal Moravec, DiS. Tel: 950 127 339 E-mail: Michal.Moravec@uradprace.cz
vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanosti: Bc. Monika Zahradníková Tel: 950 127 351 E-mail: Monika.Zahradnikova@uradprace.cz
ověřovatel podpor v nezaměstnanosti: Radka Fejtková Tel: 950 127 335 E-mail: Radka.Fejtkova@uradprace.cz
ověřovatel podpor v nezaměstnanosti: Simona Fricová Tel: 950 127 336 E-mail: Simona.Fricova@uradprace.cz
ověřovatel podpor v nezaměstnanosti: Věra Buková Tel: 950 127 345 E-mail: Vera.Bukova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Jana Burešová Tel: 950 127 349 E-mail: Jana.Buresova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Renata Fialová Tel: 950 127 350 E-mail: Renata.Fialova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Ing. Ludmila Hladíková Tel: 950 127 348 E-mail: Ludmila.Hladikova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Dana Kereková Tel: 950 127 341 E-mail: Dana.Kerekova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Vlasta Kapitánová Tel: 950 127 354 E-mail: Vlasta.Kapitanova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Petra Mašková Tel: 950 127 359 E-mail: Petra.Maskova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Markéta Oličová Tel: 950 127 342 E-mail: Marketa.Olicova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Veronika Patková Kohoutová Tel: 950 127 355 E-mail: Veronika.Patkova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Marie Patová Tel: 950 127 356 E-mail: Marie.Patova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Miroslava Pechová Tel: 950 127 343 E-mail: Miroslava.Pechova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Terezie Pražáková Tel: 950 127 347 E-mail: Terezie.Prazakova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Vladislava Slováková Tel: 950 127 358 E-mail: Vladislava.Slovakova@uradprace.cz
vedoucí oddělení trhu práce: Bc. Luboš Harigel Tel: 950 127 381 E-mail: Lubos.Harigel@uradprace.cz
odborný pracovník trhu práce: Kateřina Benešová Tel: 950 127 366 E-mail: Katerina.Benesova1@uradprace.cz
odborný pracovník trhu práce: Michaela Bílková Tel: 950 127 384 E-mail: Michaela.Bilkova1@uradprace.cz
odborný pracovník trhu práce: Veronika Jílková Tel: 950 127 399 E-mail: Veronika.Jilkova@uradprace.cz
odborný pracovník trhu práce: Lenka Kalousová Tel: 950 127 353 E-mail: Lenka.Kalousova@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF: Tereza Faustyna Malanowska, DiS. Tel: 950 127 391 E-mail: Tereza.Malanowska@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF: Ivana Marková Tel: 950 127 391 E-mail: Ivana.Markova1@uradprace.cz
odborný pracovník APZ: Lenka Šímová Tel: 950 127 371 E-mail: Lenka.Simova@uradprace.cz
odborný pracovník trhu práce: Pavla Vychodilová Tel: 950 127 384 E-mail: Pavla.Vychodilova@uradprace.cz
vedoucí oddělení poradenství a dalšího vzdělávání: Milan Svítek Tel: 950 127 386 E-mail: Milan.Svitek@uradprace.cz
odborný pracovník poradenství a dalšího vzdělávání: Ivana Kokešová Tel: 950 127 366 E-mail: Ivana.Kokesova@uradprace.cz
odborný pracovník IPS: Zuzana Králová Tel: 950 127 387 E-mail: Zuzana.Kralova@uradprace.cz
odborný pracovník poradenství a dalšího vzdělávání: Veronika Marková Tel: 950 127 393 E-mail: Veronika.Markova1@uradprace.cz
odborný pracovník IPS: Eva Šichová, DiS. Tel: 950 127 387 E-mail: Eva.Sichova@uradprace.cz
odborný pracovník rekvalifikací: Věra Veinerová Tel: 950 127 390 E-mail: Vera.Veinerova@uradprace.cz
finanční pracovník: Alena Dvořáková Tel: 950 127 372 E-mail: Alena.Dvorakova@uradprace.cz
finanční pracovník: Helena Hympánová Tel: 950 127 382 E-mail: Helena.Hympanova@uradprace.cz
referent ICT: Jaroslava Heidenreichová Tel: 950 127 313 E-mail: Jaroslava.Heidenreic@uradprace.cz
referent ICT: Přemysl Milota Tel: 950 127 332 E-mail: Premysl.Milota@uradprace.cz
referent ICT: Bc. Jana Pauzerová Tel: 950 127 312 E-mail: Jana.Pauzerova@uradprace.cz
právník: Bc. Lenka Machová Tel: 950 127 373 E-mail: Lenka.Machova@uradprace.cz
odborný pracovník insolvence: Hana Adamišinová Tel: 950 127 370 E-mail: Hana.Adamisinova@uradprace.cz
odborný pracovník insolvence: Marcela Trochová Tel: 950 127 329 E-mail: Marcela.Trochova@uradprace.cz
finanční kontrolor: Lenka Zíková Tel: 950 127 388 E-mail: Lenka.Zikova@uradprace.cz
odborný pracovník pohledávek a exekucí: Taťana Mertlíková Tel: 950 127 333 E-mail: Tatana.Mertlikova@uradprace.cz
odborný pracovník pohledávek a exekucí: Michael Tomšík, DiS. Tel: 950 127 333 E-mail: Michael.Tomsik@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF: Ing. Lucie Brabcová Tel: 950 127 391 E-mail: Lucie.Brabcova@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF: Ing. Blanka Lážnovská Tel: 950 127 384 E-mail: Blanka.Laznovska@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF: Veronika Adamovská Tel: 950 127 383 E-mail: Veronika.Adamovska@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF: Gabriela Čunderlová Tel: 950 127 321 E-mail: Gabriela.Cunderlova@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF: Bc. Aneta Hrabětová Tel: 950 127 321 E-mail: Aneta.Hrabetova@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF: Lenka Kaucká Tel: 950 127 321 E-mail: Lenka.Kaucka1@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF: Pavel Pabuda Tel: 950 127 321 E-mail: Pavel.Pabuda@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF: Ing. Zuzana Turečková Tel: 950 127 366 E-mail: Zuzana.Tureckova@uradprace.cz

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí - 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý - 8:00 - 11:00
Středa - 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek - 8:00 - 11:00
Pátek - 8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)

Mapa Kladno, Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1

Mapa pro Úřad práce Kladno

Kladno - úřady práce a kontaktní pracoviště

Úřad Nabídky Adresa
Kladno, SSP - Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1
Kladno 706 Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1
Kladno, Hmotná nouze - Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1
Kladno, Sociální služby, příspěvek na péči - Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1
Kladno, Dávky pro osoby se zdravotním postižením - Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1

Označení stránky: volná pracovní místa Kladno, úřad práce kladno nabídka volných míst, úřad práce kladno volná pracovní místa, úřad práce kladno nabídka práce, úp kladno volná místa, úřad práce kladno volná místa, úřad práce Kladno, uřad práce kladno, urad prace kladno - volná pracovní místa, 9ZŠ kladno volná místa



Zobrazit sloupec 
Kurzy měn | Akcie | Obchodní rejstřík | Zájezdy | Last minute | Meteobox | Bydlet | YAuto | Studium | E
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Dluhopisy Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Počasí

Kalkulačka - Výpočet

Výpočet čisté mzdy

Důchodová kalkulačka

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Hypotéky, Stavební spoření

Směnárny - Euro, Dolar

Dávky a příspěvky

Nemocenská, Porodné

Podpora v nezaměstnanosti

Důchody

Úřad práce

Investice

Podílové fondy

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto, Spolehlivost Aut

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2019

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů | Cookies