Úřad práce Kladno

Kontaktní pracoviště úřadu práce, Úřad práce Kladno.

Úřad práce Kladno sídlí na adrese Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1, pod tímto úřadem práce je 6 dalších kontaktních pracovišť. Úřad práce eviduje jsou 553 nabídky práce, nabídky najdete v seznamu inzerovaných volných míst.


Volná pracovní místa úřadu práce podle obcí a regionů

Obec nebo region Mzda Od/Do Nabídek Čerstvých Volných míst
region Kladno 12 200 - 40 300 565 81 2 505
obec Kladno 19 900 - 22 100 291 37 1 391
Slaný, okres Kladno 19 600 - 23 600 117 20 662
Buštěhrad, okres Kladno 18 000 - 23 200 20 6 30
Další obce v regionu | Podrobný přehled nabídek práce

Kontaktní pracoviště Kladno

Adresa: Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1
Telefon: 950 127 111
E-mail: posta.up@kl.mpsv.cz

Kontaktní osoby

ředitel kontaktního pracoviště ÚP ČR: Bc. Jiří David Tel: 950 127 300 E-mail: Jiri.David@uradprace.cz
vedoucí oddělení vnitřní správy, sekretariát: Milan Šefčík Tel: 950 127 314 E-mail: Milan.Sefcik@uradprace.cz
asistent ředitele kontakního pracoviště: Alena Slunečková Tel: 950 127 301 E-mail: Alena.Sluneckova@uradprace.cz
spisový pracovník: Naděžda Čermáková Tel: 950 127 111 E-mail: Nadezda.Cermakova@uradprace.cz
spisový pracovník: Eva Jindrová Tel: 950 127 365 E-mail: Eva.Jindrova@uradprace.cz
referent majetkové správy: Josef Pešta Tel: 950 127 369 E-mail: Josef.Pesta@uradprace.cz
vedoucí oddělení zprostředkování: Jana Přichystalová Tel: 950 127 337 E-mail: Jana.Prichystalova@uradprace.cz
odborný poradce pro zprostředkování: Lucie Bendlová Tel: 950 127 317 E-mail: Lucie.Bendlova@uradprace.cz
odborný poradce pro zprostředkování: Ludmila Bolková Tel: 950 127 319 E-mail: Ludmila.Bolkova@uradprace.cz
poradce pro zprostředkování: Jitka Jungrová Tel: 950 127 359 E-mail: Jitka.Jungrova@uradprace.cz
odborný poradce pro zprostředkování: Dana Kereková Tel: 950 127 341 E-mail: Dana.Kerekova@uradprace.cz
odborný poradce pro zprostředkování: Alena Melicharová Tel: 950 127 357 E-mail: Alena.Melicharova@uradprace.cz
vedoucí oddělení evidence a podpor v nezaměstnanosti: Bc. Monika Kaimlová Tel: 950 127 351 E-mail: Monika.Kaimlova@uradprace.cz
ověřovatel podpor v nezaměstnanosti: Radka Fejtková Tel: 950 127 335 E-mail: Radka.Fejtkova@uradprace.cz
ověřovatel podpor v nezaměstnanosti: Simona Fricová Tel: 950 127 336 E-mail: Simona.Fricova@uradprace.cz
ověřovatel podpor v nezaměstnanosti: Věra Buková Tel: 950 127 345 E-mail: Vera.Bukova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Šárka Bednárová Tel: 950 127 346 E-mail: Sarka.Bednarova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Jana Burešová Tel: 950 127 349 E-mail: Jana.Buresova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Alena Čížková Tel: 950 127 363 E-mail: Alena.Cizkova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Renata Fialová Tel: 950 127 350 E-mail: Renata.Fialova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Ing. Ludmila Hladíková Tel: 950 127 348 E-mail: Ludmila.Hladikova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Marie Houšková Tel: 950 127 362 E-mail: Marie.Houskova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Zuzana Husáková Tel: 950 127 340 E-mail: Zuzana.Husakova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Alena Jermanová Tel: 950 127 344 E-mail: Alena.Jermanova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Vlasta Kapitánová Tel: 950 127 354 E-mail: Vlasta.Kapitanova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Jaroslava Legnerová Tel: 950 127 363 E-mail: Jaroslava.Legnerova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Petra Mašková Tel: 950 127 339 E-mail: Petra.Maskova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Markéta Oličová Tel: 950 127 342 E-mail: Marketa.Olicova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Veronika Patková Kohoutová Tel: 950 127 355 E-mail: Veronika.Patkova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Marie Patová Tel: 950 127 356 E-mail: Marie.Patova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Miroslava Pechová Tel: 950 127 343 E-mail: Miroslava.Pechova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Terezie Pražáková Tel: 950 127 347 E-mail: Terezie.Prazakova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Lenka Řeháčková Tel: 950 127 352 E-mail: Lenka.Rehackova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Vladislava Slováková Tel: 950 127 358 E-mail: Vladislava.Slovakova@uradprace.cz
pracovník evidence a podpor v nezaměstnanosti: Miroslava Štochlová Tel: 950 127 398 E-mail: Miroslava.Stochlova@uradprace.cz
vedoucí oddělení trhu práce: Bc. Luboš Harigel Tel: 950 127 381 E-mail: Lubos.Harigel@uradprace.cz
odborný pracovník trhu práce: Kateřina Benešová Tel: 950 127 384 E-mail: Katerina.Benesova1@uradprace.cz
odborný pracovník trhu práce: Michaela Bílková Tel: 950 127 384 E-mail: Michaela.Bilkova1@uradprace.cz
odborný pracovník trhu práce: Veronika Jílková Tel: 950 127 399 E-mail: Veronika.Jilkova@uradprace.cz
odborný pracovník trhu práce: Lenka Kalousová Tel: 950 127 353 E-mail: Lenka.Kalousova@uradprace.cz
odborný pracovník trhu práce: Hana Pavlišová Tel: 950 127 353 E-mail: Hana.Pavlisova@uradprace.cz
odborný pracovník APZ: Lenka Šímová Tel: 950 127 371 E-mail: Lenka.Simova@uradprace.cz
odborný pracovník trhu práce: Pavla Vychodilová Tel: 950 127 384 E-mail: Pavla.Vychodilova@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF: Mgr. Markéta Šulcová Tel: 950 127 353 E-mail: Marketa.Sulcova1@uradprace.cz
vedoucí oddělení poradenství a dalšího vzdělávání: Milan Svítek Tel: 950 127 386 E-mail: Milan.Svitek@uradprace.cz
odborný pracovník IPS: Zuzana Králová Tel: 950 127 387 E-mail: Zuzana.Kralova@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF: Ing. Blanka Lážnovská Tel: 950 127 383 E-mail: Blanka.Laznovska@uradprace.cz
odborný pracovník poradenství a dalšího vzdělávání: Veronika Marková Tel: 950 127 393 E-mail: Veronika.Markova1@uradprace.cz
odborný pracovník IPS: Eva Šichová, DiS. Tel: 950 127 387 E-mail: Eva.Sichova@uradprace.cz
odborný pracovník rekvalifikací: Věra Veinerová Tel: 950 127 390 E-mail: Vera.Veinerova@uradprace.cz
finanční pracovník: Alena Dvořáková Tel: 950 127 372 E-mail: Alena.Dvorakova@uradprace.cz
finanční pracovník: Helena Hympánová Tel: 950 127 382 E-mail: Helena.Hympanova@uradprace.cz
referent ICT: Jaroslava Heidenreichová Tel: 950 127 313 E-mail: Jaroslava.Heidenreic@uradprace.cz
referent ICT: Přemysl Milota Tel: 950 127 332 E-mail: Premysl.Milota@uradprace.cz
referent ICT: Bc. Jana Pauzerová Tel: 950 127 312 E-mail: Jana.Pauzerova@uradprace.cz
právník: Bc. Lenka Machová Tel: 950 127 373 E-mail: Lenka.Machova@uradprace.cz
odborný pracovník insolvence: Hana Adamišinová Tel: 950 127 370 E-mail: Hana.Adamisinova@uradprace.cz
odborný pracovník insolvence: Marcela Trochová Tel: 950 127 329 E-mail: Marcela.Trochova@uradprace.cz
finanční kontrolor: Lenka Zíková Tel: 950 127 388 E-mail: Lenka.Zikova@uradprace.cz
odborný pracovník pohledávek a exekucí: Taťana Mertlíková Tel: 950 127 333 E-mail: Tatana.Mertlikova@uradprace.cz
odborný pracovník pohledávek a exekucí: Jindra Nedvědová Tel: 950 127 333 E-mail: Jindra.Nedvedova@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF: Ing. Lucie Brabcová Tel: 950 127 391 E-mail: Lucie.Brabcova@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF: Tereza Faustyna Malanowska, DiS. Tel: 950 127 391 E-mail: Tereza.Malanowska@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF: Ivana Marková Tel: 950 127 391 E-mail: Ivana.Markova1@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF: Veronika Adamovská Tel: 950 127 383 E-mail: Veronika.Adamovska@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF: Bc. Kateřina Blahovcová Tel: 950 127 366 E-mail: Katerina.Blahovcova@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF: Gabriela Čunderlová Tel: 950 127 321 E-mail: Gabriela.Cunderlova@uradprace.cz
odborný pracovník projektů ESF: Lenka Kaucká Tel: 950 127 366 E-mail: Lenka.Kaucka1@uradprace.cz

Zprostředkování zaměstnání

Pondělí - 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Úterý - 8:00 - 11:00
Středa - 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00
Čtvrtek - 8:00 - 11:00
Pátek - 8:00 - 11:00 (jen pro nové klienty a nové žádosti)

Mapa Kladno, Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1

Mapa pro Úřad práce Kladno

Kladno - úřady práce a kontaktní pracoviště

Úřad Nabídky Adresa
Kladno, SSP - Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1
Kladno 553 Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1
Kladno, Hmotná nouze - Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1
Kladno, Sociální služby, příspěvek na péči - Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1
Kladno, Dávky pro osoby se zdravotním postižením - Dukelských hrdinů 1372, 272 01 Kladno 1

Označení stránky: hmotna nouze kladno, úřad práce kladno hmotná nouze, hmotná nouze kladno, kladno hmotna nouz, nakladalova kladno urad prace, Hmotna nouze kladno kontakty



Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Kalkulačka Zákony Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů