Volná místa region Karviná, Obchod a cestovní ruch - Volná místa

Volná pracovní místa pro Region: Karviná, Obor: Obchod a cestovní ruch (144 nabídky práce, přejít na nabídky ▼)

Pro region Karviná eviduje úřad práce 2212 volných pracovních míst v 754 nabídkách práce firem, 164 nabídky jsou z minulého týdne. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 13600 do 27800Kč. Celkem 30107 historických nabídek je přístupných po přihlášení. 993 volná pracovní místa jsou přímo v obci Karviná.

Pro obor Obchod a cestovní ruch eviduje úřad práce 41460 volných pracovních míst v 16959 nabídkách práce firem, 17 nabídek práce je nových, 1949 nabídek je z minulého týdne. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 19200 do 22300Kč. Celkem 446600 historických nabídek je přístupných po přihlášení. Podívejte se také na nabídky práce pro Obchod a cestovní ruch dle regionů.

Vyhledat volné místo pro region Karviná

Vyhledat ve volných pracovních místech, Region: Karviná, Obor: Obchod a cestovní ruch

Zaslat na email

Zasílat vybrané nabídky pro 'Region Karviná' na email. Nabídky práce zasíláme denně ráno.

Facebook Práce Karviná - Volná místa

Práce v Karviné pro facebook.

Volná místa Jobs.cz - Karviná

Nabídka Město Firma Datum
IT - SPRÁVCE Petřvald CANIS SAFETY a.s. 19.11.2018
Junior účetní Karviná Specialist Service, s.r.o. 19.11.2018
ELEKTRONIK PRO NOVÉ PROJEKTY - RYCHVALD Rychvald Varroc Lighting Systems, s.r.o. 19.11.2018
Technický referent, Český Těšín Český Těšín FAKRO CZECH s.r.o. 16.11.2018
NÁSTROJAŘ - RYCHVALD Rychvald Varroc Lighting Systems, s.r.o. 16.11.2018
PŘÍPRAVÁŘ STAVEBNÍ VÝROBY Petřvald PROMET GROUP, a.s. 15.11.2018
Další nabídky Jobs.cz v obci Karviná

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro region Karviná

144 nabídky práce, zobrazuji stránku 1 z 15. Seřadit dle nejvyšší mzdy.

Další nabídky: 1 2 3 4 5 .. 13 14 15

dnes, 01:57

Kuchaři

Firma Antonín Goryl
Pracoviště Antonín Goryl -provozovna Nový dvůr, Hlavní třída 26/23, 737 01 Český Těšín 1
obec: Český Těšín, okres:Karviná
Poznámka Praxe alespoň rok, schopnost samostatného výkonu práce. Po roce možnost přechodu na pracovní poměr na dobu neurčitou. Způsob kontaktu: hlásit se předem telefonicky od 8.00 ...
Plat 15000 - 18000
ProfeseKuchaři (kromě šéfkuchařů)
Detail nabídky práce >>

dnes, 01:57

Prodavači maso uzeniny

Firma Slezské uzeniny, s.r.o.
Pracoviště Nákupní 553/1d, Šumbark, 736 01 Havířov 1
obec: Havířov, okres:Karviná
Poznámka Zkušenosti s prodejem masa a masných výrobků výhodou. Způsob kontaktu: životopis zasílat na e-mail
Plat 11200 - 15000
ProfeseProdavači potravinářského zboží

dnes, 01:57

Kuchař (kromě šéfkuchařů)

Firma Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj, příspěvková organizace
Pracoviště Nemocnice s poliklinikou Karviná - Ráj, příspěvková organizace, Vydmuchov 399/5, Ráj, 734 01 Karviná 4
obec: Karviná, okres:Karviná
Poznámka Předem telefonicky dohodnout schůzku
Plat 14000 -

dnes, 01:57

Šéfkuchaři

Firma Lubomír Mička
Pracoviště Těšínská 536/2, Bludovice, 736 01 Havířov 1
Poznámka praxe min. 5 let; Způsob kontaktu: předem telefonicky dohodnout schůzku od 10.00 hod. do 15.00 hod.
Plat 25000 -
ProfeseŠéfkuchaři v pohostinství

dnes, 01:57

Číšníci a servírky

Firma Petr Smetana
Pracoviště Orlovská 251, 735 32 Rychvald
obec: Rychvald, okres:Karviná
Poznámka požadavky: praxe a samostatnost v oboru; Způsob kontaktu: hlásit se předem telefonicky a dohodnout schůzku
Plat 13400 -
ProfeseČíšníci a servírky

dnes, 01:57

Kuchaři

Poznámka požadavky: praxe a samostatnost v oboru; Po zapracování zvýšení mzdy Způsob kontaktu: hlásit se předem telefonicky a dohodnout schůzku
Plat 15000 - 20000

dnes, 01:57

Prodavači smíšeného zboží - večerka

Firma Pavel Poštulka
Pracoviště U Centrumu 751, Lutyně, 735 14 Orlová 4
obec: Orlová, okres:Karviná
Poznámka Náplň práce: prodej a také dispečink taxislužby Požadujeme: slušné vystupování, spolehlivost pracovní doba: dle dohody; Způsob kontaktu: hlásit se předem telefonicky a dohodnout schůzku
Plat 81 -

dnes, 01:57

Kuchaři

Firma Vladimír Adamčík
Pracoviště Dětmarovice 110, 735 71 Dětmarovice
obec: Dětmarovice, okres:Karviná
Poznámka provozní doba: od 10.00 hod. do 22.00 hod.; pracoviště : Dělnický dům - Dětmarovice čp. 110 způsob kontaktu: osobně od 10.00 hod. do 13.00 hod.
Plat 105 -

17.11. 01:56

Kuchaři

Firma VINAMET CZ s.r.o.
Pracoviště Dělnická 566/12, Město, 736 01 Havířov 1
Poznámka Úspěšně ukončené vzdělání v oboru maturitní nebo závěrečnou zkouškou. Pracovní smlouva na dobu určitou s možností následného prodloužení. Pracovitost, čistota, zájem o kvalitu vlastní práce. ...
Plat 20000 -

Prodejce elektrospotřebičů a příslušenství

Firma ELMAX STORE a.s.
Pracoviště ELMAX STORE a.s. - Havířov, nám. Republiky 860, Město, 736 01 Havířov 1
Poznámka Příjem, prodej, rozbalování, balení, manipulace, výdej a rozvoz elektro zboží o hmotnosti až 100 kg a příslušenství, vyřizování reklamací, práce s hotovostí, poradenství o zboží, ...
ProfeseProdavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb