Volná místa Lukavec - Volná pracovní místa Lukavec

Volná pracovní místa pro Obec: Lukavec (Přehled nabídek práce v obci Lukavec) (10 nabídek práce, přejít na nabídky ▼)

Pro obec Lukavec eviduje úřad práce 21 volné pracovní místo v 10 nabídkách práce firem, 5 nabídek je z minulého týdne. Průměrná mzda těchto volných míst se pohybuje od 20900 do 21600Kč. Celkem 120 historických nabídek je přístupných po přihlášení. 3107 volných pracovních míst je v regionu Pelhřimov.

Zaslat na email

Zasílat vybrané nabídky pro 'Region Lukavec' na email. Nabídky práce zasíláme denně ráno.

Facebook Práce Pelhřimov - Volná místa

Práce v Pelhřimově pro facebook.

Volná místa úřadu práce (MPSV) pro obec Lukavec

10 nabídek práce. Seřadit dle nejvyšší mzdy.

Další nabídky: 1 2

21.9. 01:56

Montážní dělníci

Firma UNIWORKS CB s.r.o.
Pracoviště UNIWORKS CB s.r.o. - pracoviště Lukavec, Lukavec 9, 394 26 Lukavec u Pacova
obec: Lukavec, okres:Pelhřimov
Poznámka Požadujeme manuální zručnost, samostatnost, odpovědnost, zkušenosti s výrobním závodem výhodou. Nabízíme: ubytování, příspěvek na dojíždění, bounsy.
Plat 17000 - 18000
ProfeseMontážní dělníci ostatních výrobků
Detail nabídky práce >>

21.9. 01:56

Řidič nákladního automobilu - tuzemsko

Firma Dřevozpracující družstvo
Pracoviště Lukavec 9, 394 26 Lukavec u Pacova
Poznámka Požadujeme: ŘP sk. C + E, profesní průkaz, psychotesty.
Plat 25000 -
ProfeseŘidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

21.9. 01:56

Kuchař,- ka

Poznámka 4 směnný provoz, noční práce, nástup možný ihned
Plat 23000 -
ProfeseKuchaři (kromě šéfkuchařů)

21.9. 01:56

Pracovník kotelny

Poznámka Vzdělání ve strojírenském nebo opravářském oboru výhodou. Výše uvedená mzda - po složení státních zkoušek. Požadujeme: samostatnost odpovědnost Místo výkonu práce: Lukavec č.p. 9
Plat 26000 -
ProfeseObsluha ostatních kotlů a příbuzných zařízení

21.9. 01:56

Elektrikář

Poznámka Požadujeme:vyučení v oboru, oprávnění k výkonu práce dle vyhl. č. 50/1978 Sb., min. § 5, SŠ vzdělání v oboru elektro, praxe na automatických linkách výhodou.
Plat 28000 -
ProfeseStavební a provozní elektrikáři

4.9. 03:58

Manažer obchodu

Firma ALFICO s. r. o.
Pracoviště ALFICO s. r. o., pracoviště Lukavec, Lukavec 142, 410 02 Lovosice 2
obec: Lukavec, okres:Litoměřice
Poznámka Náplň práce: Manažer obchodu odpovídá za obchodní strategii společnosti, směřující k maximalizaci obratu a prodeje výrobků společnosti. Monitoruje trh a vyhledává nové obchodní možnosti v ...
ProfeseObchodní referenti

27.8. 01:58

Chovatel hospodářských zvířat

Firma Zemědělské družstvo Lukavec
Pracoviště Čechtická 297, 394 26 Lukavec u Pacova
Poznámka Nutný telefonický kontakt předem!
Plat 16280 -
ProfeseChovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže)

1.6. 01:58

Obsluha dřevoobráběcích strojů

Poznámka vyučení v oboru truhlář nebo obráběč kovů výhodou, práce ve 3 - 4 směnném provozu
Plat 21000 -
ProfeseObsluha strojů a zařízení na zpracování dřeva a výrobu papíru

10.5. 03:07

Poznámka vyučení v oboru truhlář nebo obráběč kovů výhodou, práce ve 3 - 4 směnném provozu Místo výkonu práce: Lukavec č.p. 9
Plat 18000 - 21000

3.5. 02:36

Řidič vzv

Poznámka SOU, ŘP sk. B, nástup možný ihned Místo výkonu práce: Lukavec č.p. 9
ProfeseŘidiči vysokozdvižných vozíků